Daisy nails to najpiękniejszy manicure, jaki można sobie wymarzyć. Zakochasz się!

Ten efekt uzyskasz zaledwie w paru prostych krokach.
Daisy nails to najpiękniejszy manicure, jaki można sobie wymarzyć. Zakochasz się!
Fot. Instagram.com (@benimelim/@wownails_wendyjayne)
18.05.2020

Na ten moment czekało wiele miłośniczek manicure - już od poniedziałku 18 maja 2020 roku ponownie otwarte zostaną salony beauty, w tym fryzjerskie oraz oferujące stylizacje paznokci. To decyzja polskiego rządu, który łagodzi kolejne obostrzenia wprowadzone dwa miesiące temu w związku z pandemią koronawirusa. Jednak wizyta u kosmetyczki czy w salonie fryzjerskim będzie wyglądać zupełnie inaczej niż wcześniej. 

Zobacz również: Wkrótce otwarcie salonów fryzjerskich. Jak będzie wyglądała wizyta?

Można się spodziewać, że nowo otwarte salony beauty będą przeżywać prawdziwe oblężenie i wiele z nas po prostu nie będzie w stanie umówić się na upragnioną wizytę jeszcze przez jakiś czas. O ile w przypadku skrócenia czy profesjonalnej koloryzacji włosów jest to problem, o tyle z paznokciami jest o wiele łatwiej - oczywiście o ile stawiamy na naturalne paznokcie, bez przedłużania żelem czy akrylem. Wystarczy parę przyborów oraz ulubione lakiery, aby sprawić sobie piękny manicure we własnym domu. A jeśli szukacie inspiracji odnośnie kolejnej stylizacji, mamy dla was bardzo wiosenną propozycję - daisy nails. 

Dais nails to paznokcie inspirowane stokrotkami. Nie da się zaprzeczyć, że ten manicure jest wprost idealny na wiosenne miesiące. Do tego jest niezwykle dziewczęcy i po prostu uroczy. I chociaż wygląda, jakby był dość skomplikowany, w rzeczywistości jego wykonanie jest banalnie proste. Wystarczą dwa lakiery - biały i żółty, chociaż ten drugi można zastąpić wedle własnego uznania. Przyda się także sonda do paznokci, dzięki której wykonasz na paznokciach wzór stokrotek.  

W galerii poniżej znajdziesz całą garść inspiracji na temat tego, jak wykonać daisy nails. Jak podobają ci się takie paznokcie? 

Polecane wideo

Flower manicure: Wszystkie dziewczyny chcą mieć teraz takie paznokcie!
Flower manicure: Wszystkie dziewczyny chcą mieć teraz takie paznokcie! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie