Press-on nails. Ten manicure w formie instant jest najłatwiejszym wyjściem podczas kwarantanny

A także zdecydowanie najbardziej efektownym!
Press-on nails. Ten manicure w formie instant jest najłatwiejszym wyjściem podczas kwarantanny
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/777011741948535562//https://pl.pinterest.com/pin/225320787596357338/)
24.04.2020

Jeszcze do niedawna wizyta u fryzjera czy u manikiurzystki była zupełnie normalną i powszechnie dostępną usługą. No, chyba że zwlekałyśmy z umówieniem terminu na ostatnią chwilę - wtedy mogło się okazać, że salon przeżywa aktualnie prawdziwe oblężenie i na wizytę trzeba będzie trochę poczekać. Obecnie jednak wybranie się do salonu beauty w ogóle nie jest możliwe, a wszystko to w związku z pandemią koronawirusa.   

Zobacz również: Tak wyglądają paznokcie po kilku tygodniach bez manikiuru. Kwarantanna im nie służy

Dla wszystkich miłośniczek pięknych paznokci to bardzo trudna sytuacja, zwłaszcza jeśli do tej pory stawiały na przedłużanie paznokci różnymi metodami albo na profesjonalny manicure. Niestety nie każda z nas opanowała sztukę malowania czy zdobienia paznokci we własnym domu, a mimo najlepszych prób i największej wytrwałości efekty samodzielnej pracy nad manicure rzadko kiedy są tak udane, jak po wyjściu z salonu beauty. 

Dlatego w dobie przymusowej domowej kwarantanny coraz większą popularnością cieszę się paznokcie instant, czyli tzw. press-on nails. Co to takiego? Są to sztuczne paznokcie, gotowe do tego, aby po prostu przykleić je do płytki naturalnego paznokcia i cieszyć się wyjątkowym efektem. Paznokcie press-on są dostępne w dosłownie każdym wydaniu – neutralnych odcieni beżu, klasycznego manicure francuskiego, ale także w wersji nieco bardziej drapieżnej, np. w zwierzęcych printach, czy na bogato – wiele z dostępnych zestawów to sztuczne paznokcie inkrustowane błyszczącymi kamieniami. Taki sposób na przedłużanie i stylizację paznokci jest wyjątkowo prosty – wystarczy użyć kleju, aby przymocować tzw. press-ony do naturalnej płytki paznokcia. Utrzymają się na pewno przez dobrych parę dni, a przy zachowaniu odpowiedniej ostrożności możemy się nimi cieszyć nawet dłużej. 

Paznokcie press-on z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne w mediach społecznościowych, w tym także na Instagramie. Jakie paznokcie są najchętniej wybierane i jak prezentują się na dłoniach? 

Polecane wideo

10 kolorów paznokci, do których faceci mają wyjątkową słabość
10 kolorów paznokci, do których faceci mają wyjątkową słabość - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie