Quarantine Nails. Ten piękny manicure zachwyca, ale też dodaje otuchy

Jego rosnąca popularność to żaden przypadek.
Quarantine Nails. Ten piękny manicure zachwyca, ale też dodaje otuchy
Fot. Instagram.com (www.instagram.com/overglowedit/)
10.04.2020

W związku z pandemią koronawirusa i tzw. lockdownem, czyli zamknięciem szkół, centrów handlowych, parków, a nawet granic kraju, nasze życie bardzo się zmieniło. Sytuacje, które do tej pory były dla nas jak najbardziej oczywiste i dostępne, jak chociażby wyjście z domu, nagle stały się niemożliwe. Nie pozostaje nam nic innego, jak spróbować przyzwyczaić się do tej nowej rzeczywistości i mieć nadzieję, że pandemia już wkrótce ustanie, a życie wróci do normalności.

Zobacz również: Tak wyglądają paznokcie po kilku tygodniach bez manikiuru. Kwarantanna im nie służy

W ramach lockdownu zamknięte zostały różne salony beauty, w tym fryzjerskie oraz manicure. Dla wielu kobiet, które do tej pory regularnie przedłużały paznokcie albo odświeżały manicure to spory problem. Nagle salony manicure musiały przenieść się do salonów domowych, a miłośniczki paznokci same chwyciły za pilniki i lakiery. Nic dziwnego, że na Instagramie króluje właśnie hashtag #quarantinenails – znajduje się pod nim już prawie 8 tys. postów. Fanki manicure chwalą się efektami swoich domowych stylizacji paznokci, a prym wiedzie zwłaszcza jeden trend, czyli tęczowy manicure, w ramach którego każdy z paznokci jest pomalowany na inny kolor. Czy to przypadek? Naszym zdaniem - zupełnie nie. W końcu tęcza to uniwersalny symbol nadziei oraz pojawia się na niebie po gwałtownych zjawiskach, takich jak ulewa czy burza. W realiach, w jakich obecnie się znaleźliśmy, taki tęczowy manicure zdecydowanie dodaje otuchy, nawet na domowej kwarantannie.

W galerii poniżej zobaczysz najpiękniejsze tęczowe paznokcie, jakie znalazły się pod hashtagiem #quarantinenails. Jak ci się podobają?

Polecane wideo

Pillow Challenge podbija Instagram. Efekty są zaskakująco szykowne
Pillow Challenge podbija Instagram. Efekty są zaskakująco szykowne - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.04.2020 09:40
ja mimo kwarantanny i faktu, że przestałam malować paznokcie, wciąż mam okropną płytkę. Co poradzicie na rozzdwajające i łamliwe paznokcie? Może jakiś domowy kosmetyk?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie