W akcie desperacji same chwyciły za żel i lakiery do paznokci. Teraz z ich manicure śmieje się cały Internet

Domowa kwarantanna zdecydowanie nie służy urodzie...
W akcie desperacji same chwyciły za żel i lakiery do paznokci. Teraz z ich manicure śmieje się cały Internet
Fot. [email protected]/DianaA
30.03.2020

Przymusowa kwarantanna domowa w związku z pandemią koronawirusa niesie ze sobą zarówno minusy, jak i plusy. Do tych pierwszych zaliczają się oczywiście ograniczenia utrudniające nam codzienne życie oraz pogłębiająca się nudaW gronie tych drugich można z kolei wymienić wolny czas na rozwijanie swoich hobby i zainteresowań albo fakt, że nie musimy zbytnio przejmować się swoim wyglądem. 

Zobacz również: Wyciągnięta bluzka i brak stanika. Najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić swoim piersiom na kwarantannie

Ale ten ostatni aspekt nie jest powodem do zadowolenia dla wielu kobiet. Zwłaszcza tych, które do tej pory nie wyobrażały sobie życia bez regularnych wizyt u fryzjera, kosmetyczki czy manikiurzystkiObawiają się, że po tygodniach spędzonych w czterech ścianach, z odrostami na włosach i na paznokciach w niczym nie będą przypominać samych siebie. Chyba w najgorszej sytuacji są te fanki manicure, które zawsze stawiały na takie przedłużacze jak żel czy akryl. Odrost w postaci naturalnych paznokci w połączeniu z resztkami tych sztucznych wygląda wyjątkowo nieestetycznie. Dlatego coraz więcej kobiet postanawia wziąć sprawy we własne ręce i ratuje swój manicure, jak tylko może. Niestety rezultaty nie zawsze są takie, jakich się spodziewały. 

Regularne klientki salonów manicure, które nie mają możliwości skorzystania z profesjonalnych usług masowo zamieszczają w Internecie zdjęcia obrazujące nieco opłakane skutki swojej pracy. Patrząc na te obrazki nietrudno dojść do wniosku, że umiejętność przedłużania i malowania paznokci to prawdziwa sztuka! 

Od krzywych i nieregularnych paznokci o dziwacznym kształcie, przez lakier zachodzący nieestetycznie na skórki, aż po paznokcie z gigantycznymi odrostami – zrozpaczone internautki dzielą się w mediach społecznościowych efektami społecznej izolacji, które wcześniej nie śniły im się nawet w najstraszniejszych koszmarach. Inne z kolei poddają się bez walki i ze smutkiem ściągają przedłużacze, zamieszczając w Sieci zdjęcia swoich krótkich i krzywych paznokci w wersji saute. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć sobie, aby przymusowa kwarantanna szybko dobiegła końca. Chociaż zdecydowanie nie tylko ze względu na klientki salonów kosmetycznych. 

Zobacz również: „Pandemiczna grzywka”. Dziewczyny znudzone kwarantanną masowo sięgają po nożyczki

Polecane wideo

Kobiety zazdroszczą jej paznokci. Są tak piękne, że nie musi ich nawet malować
Kobiety zazdroszczą jej paznokci. Są tak piękne, że nie musi ich nawet malować - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie