Reverse French, czyli klasyczny manicure w zaskakującej odsłonie. To najpiękniejsze paznokcie tej wiosny!

Pokochasz ten minimalistyczny trend.
Reverse French, czyli klasyczny manicure w zaskakującej odsłonie. To najpiękniejsze paznokcie tej wiosny!
Fot. Instagram.com (@deannapageee)/Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/817895982308204843/)
17.03.2020

French manicure, czyli francuska sztuka malowania paznokci to bez wątpienia ponadczasowa klasyka. Taka stylizacja jest wyjątkowo stylowa, pasuje do wszystkiego i nigdy nie wyjdzie z mody. Nic dziwnego, że do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych rodzajów manicure, o które klientki proszą w salonach kosmetycznych. 

Zobacz również: Paznokcie stiletto robią furorę na Instagramie. Są BOSKIE

Nie dziwi też, na temat francuskiego manicure powstają różne wariacje. Ten trend odradza się właśnie jako reverse French manicure, czyli dosłownie: odwrócony francuski manicure. Na czym polega? W tradycyjnym “frenczu” płytkę paznokcia maluje się na neutralny, beżowy lub jasnoróżowy kolor, a końcówki - na biało. W przypadku reverse French manicure to wewnętrzna część paznokcia, czyli półokrągły obszar tuż przy skórkach zostaje pomalowany na inny kolor – i to niekoniecznie biały. Równie dobrze możesz postawić na kolor albo połyskujący i odbijający światło brokat. Warto zaszaleć, ponieważ reverse French manicure to najgorętszy trend w stylizacji paznokci tej wiosny!  

Jeśli szukacie inspiracji na temat takiego odwróconego francuskiego manicure, koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej. Znajdziecie tam zdjęcia najpiękniejszych stylizacji z reverse French manicure w roli głównej. Jak wam się podobają? 

Polecane wideo

Kobiety zazdroszczą jej paznokci. Są tak piękne, że nie musi ich nawet malować
Kobiety zazdroszczą jej paznokci. Są tak piękne, że nie musi ich nawet malować - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie