Szał na Iridescent Nails. Opalizujące paznokcie wracają w wielkim stylu

I całe szczęście, bo są przepiękne!
Szał na Iridescent Nails. Opalizujące paznokcie wracają w wielkim stylu
Fot. Instagram.com (@sobsalonspa/@golden_nails_hq)
10.02.2020

Jesteś zwolenniczką klasycznego, stonowanego manicure czy też od czasu do czasu lubisz pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji i podoba ci się, gdy wyróżniasz się z tłumu? A może najlepiej czujesz się gdzieś pomiędzy w tym spektrum? Jeśli tak, mamy dla ciebie doskonałą wiadomość - najnowszy trend w stylizacji paznokci będzie w sam raz dla ciebie. 

Zobacz również: Cloud Nails: Wszystkie dziewczyny chcą mieć teraz taki manicure (a Ty nie będziesz wyjątkiem!)

Czy kojarzysz pojęcie iridescent nails? Brzmi egzotycznie, ale to ni mniej, ni więcej tylko opalizujące paznokcie. Ten trend właśnie przeżywa wielki come back, a świadczy o tym chociażby liczba postów na Intagramie pod takim hashtagiem – jest ich już ponad 18 tysięcy! W dodatku opalizujący manicure można stworzyć na wiele różnych sposobów: niektóre są inspirowane masą perłową i muszelkami, inne rozgwieżdżonym, nocnym niebem, jeszcze inne potłuczonym, mieniącym się szkłem. Łączy je jedno – wszystkie w przepiękny sposób odbijają światło i trudno oderwać od nich wzrok. 

W galerii poniżej znajdziesz najpiękniejsze inspiracje na temat opalizujących paznokci, czyli iridescent nails. Który styl podoba ci się najbardziej? 

Polecane wideo

Constellation Nails: Paznokcie, które są kosmicznie piękne!
Constellation Nails: Paznokcie, które są kosmicznie piękne! - zdjęcie 1

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.02.2020 10:17
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na figurena bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam figurena.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie