Cloud Nails: Wszystkie dziewczyny chcą mieć teraz taki manicure (a Ty nie będziesz wyjątkiem!)

Trudno się w nim nie zakochać!
Cloud Nails: Wszystkie dziewczyny chcą mieć teraz taki manicure (a Ty nie będziesz wyjątkiem!)
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/682084306051550301//https://pl.pinterest.com/pin/782993085201049710/)
24.01.2020

Patrząc w niebo trudno się nie zamyślić. Błękitne przestworza od zawsze były dla ludzkości synonimem wolności i ucieczki od codzienności, wraz z jej problemami i nudą. Kto z nas w dzieciństwie, przed erą komputerów i smartfonów, nie spędzał letnich dni leżąc na trawie, spoglądając w niebo i interpretując nieustannie zmieniające się kształty białych obłoków? Dla wielu osób była to zdecydowanie jedna z ulubionych zabaw dziecięcych lat. 

Zobacz również: „Są tak piękne, że nie trzeba ich malować”. Naturalny manicure ma być hitem 2020 roku

Dziś przywołujące na myśl senne marzenia chmury coraz częściej znajdują się także na paznokciach. Obecnie triumfy popularności cieszy trend o nazwie Cloud Nails, czyli delikatny, pastelowy manicure z białymi obłoczkami. To idealna propozycja zwłaszcza dla wszystkich romantyczek, które uwielbiają śnić na jawie. O tym, że Cloud Nails zdecydowanie będą jednym z najgorętszych stylizacji paznokci mówi także manikiurzystka Alicia Torello: 

Moja ulubiona interpretacja tego trendu to zestawienie dwóch jasnych kolorów, jak błękit i róż w kolorze zachodzącego słońca, z białymi chmurkami ombre oraz gwiazdkowymi akcentami 

- zdradza ekspertka w rozmowie z portalem refinery29.com. 

W galerii poniżej zobaczycie najpiękniejsze propozycje manicure wykonanego zgodnie z trendem Cloud Nails. Jak podobają się wam takie marzycielskie paznokcie? 

Polecane wideo

Wszystkie dziewczyny chcą mieć Milky Nails. Zobacz, jak wyglądają najbardziej pożądane paznokcie tej zimy
Wszystkie dziewczyny chcą mieć Milky Nails. Zobacz, jak wyglądają najbardziej pożądane paznokcie tej zimy - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 5) 25.01.2020 09:31
Straszne. Jak kobieta w pracy ma mieć takie paznokcie? Może zrobić krzywdę sobie i komuś. A zbieranie drobniaków w sklepie wydanych jako reszta to dopiero zabawa dla patrzących na to :)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.01.2020 05:24
Infantylne... Nie wiem jak dorosła kobieta może sobie robić taką tandetę na paznokciach, dobre co najwyżej dla nastolatki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie