Wszystkie dziewczyny chcą mieć Milky Nails. Zobacz, jak wyglądają najbardziej pożądane paznokcie 2020

Minimalizm wraca do łask i bardzo się z tego cieszymy!
Wszystkie dziewczyny chcą mieć Milky Nails. Zobacz, jak wyglądają najbardziej pożądane paznokcie 2020
Fot. Instagram.com (@nailsbycrisstina/@modernsalon)
13.12.2019

Mijający rok 2019 przyniósł nam wiele inspiracji i trendów, także jeśli chodzi o stylizacje paznokci. Miłośniczki idealnego manicure zwariowały na punkcie tortoise shell nails, do łask powróciły szklane paznokcie rodem z lat 90., triumfy święciły też wzorki na paznokciach. Słowem - było z czego wybierać, a momentami dosłownie brakowało nam czasu, żeby wypróbować wszystkie nowe trendy jeśli chodzi o manicure. 

Zobacz również: Paznokcie na Mikołajki. Słodkie i niebanalne wzory dla każdej dziewczyny

Teraz, gdy na horyzoncie już widnieje nowy, 2020 rok, oznacza to tylko jedno - zupełnie nowe trendy. Specjaliści ze świata beauty przewidują, że jeden z nich będzie wyjątkowo popularny, bo już zaczyna cieszyć się wielkim zainteresowaniem. Chodzi o tzw. Milky Nails, czyli mleczny manicure. Są to paznokcie w kolorze rozmytej, mlecznej bieli. To idealna propozycja dla wszystkich dziewczyn, które uwielbiają minimalizm i niewymuszoną elegancję. A do tego taki manicure będzie idealnie łączył się z każdą stylizacją. 

W galerii znajdziesz garść inspiracji na temat tego, jak wykonać manicure Milky Nails. Która propozycja podoba ci się najbardziej? 

Polecane wideo

Szklane paznokcie to najbardziej pożądany manicure sezonu. Też zwariujesz na jego punkcie!
Szklane paznokcie to najbardziej pożądany manicure sezonu. Też zwariujesz na jego punkcie! - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Karina (Ocena: 5) 28.12.2019 23:33
Ja z takich delikatnych kolorków uwielbiam Extend Delicate Pink i w dodatku jest mega wygodny, efekt daje nawet podobny do niektórych powyższych :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie