Pokazała, co zrobiła jej pedikiurzystka. Zaczęło się od niewielkiego pęcherza

Później było już tylko gorzej.
Pokazała, co zrobiła jej pedikiurzystka. Zaczęło się od niewielkiego pęcherza
źródło: Facebook (facebook.com/chelsea.slay.12)
23.10.2019

Z roku na rok wydajemy coraz więcej na stylizację paznokci. To biznes wart już miliardy, a kolejne salony wyrastają jak grzyby po deszczu. Udając się do jednego z nich oczekujemy profesjonalnej i bezpiecznej obsługi. Z tym jednak różnie bywa.

Zobacz również: Nierówności, resztki kleju, mechaniczne uszkodzenia. Tak się kończy robienie paznokci u amatorki...

Przekonała się o tym młoda Amerykanka, która postanowiła zrobić porządek ze swoimi stopami. Wydawało się, że osiągnęła swój cel, bo pedikiur wyglądał poprawnie, a sam zabieg przebiegł bez żadnych komplikacji.

Niestety, po kilku dniach z lewą kończyną zaczęło dziać się coś dziwnego. Pojawiło się zaczerwienienie, które wkrótce przemieniło się w ogromne pęcherze. Szczegółowe badania wykazały zakażenie gronkowcem.

Kobieta zdecydowała się opublikować wymowne zdjęcia na Facebooku, by ostrzec potencjalne klientki. Nie tylko tego konkretnego salonu. Zobaczysz je w naszej galerii.

Zobacz również: Chciały mieć idealny pedikiur na lato. Teraz wstydzą się odsłaniać stopy

Polecane wideo

Tak się kończy robienie paznokci u amatorki. Niewiele z nich zostało
Tak się kończy robienie paznokci u amatorki. Niewiele z nich zostało - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 23.10.2019 22:51
Ale ma dziwne palce u stóp. A co do pęcherzy to jednak wydaję mi się, że to przez te czarne klapki oceniając po tym w jakim miejscu skóra jest zaczerwieniona.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.10.2019 21:47
Dlatego wlasnie nigdy nie pojde na manikiur i pedikiur. Nigdy. Boje sie czyms zarazic, a w takich miejscach mozna zarazic sie naprawde paskudztwem, bo moze dojsc do skaleczenie i wszystko idzie do krwi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.10.2019 09:00
srpoy ma obrxydliwe.same w sobie.znieksztalcone paluchy.widac skora tez pewnie sama od dawna ma grxybice a jeszcze to.ja majac takie stopy nie poszlabym mawet ma paznokcie.wstyd.tylko skarpety i zakryte buty
odpowiedz

Polecane dla Ciebie