Ten trend w manicure odnotował wzrost popularności o 1898%. To hit tej jesieni

W tym sezonie nic nie przebije takich paznokci.
Ten trend w manicure odnotował wzrost popularności o 1898%. To hit tej jesieni
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/fashionablykay/)/Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/650699846143877665/)
24.10.2019

O tym trendzie pisaliśmy już pod koniec 2018 roku, ale prawie rok później wciąż święci triumfy popularności wśród blogerek modowych, manikiurzystek i wszystkich dziewczyn, które cenią sobie modne, zadbane paznokcie. Chodzi o tzw. tortoise shell manicure, czyli paznokcie imitujące skorupę żółwia. 

Zobacz również: Ten najnowszy trend w manicure podbija Instagram! Wygląda obłędnie luksusowo, a jest mega prosty do wykonania

O wile pod koniec 2018 roku ta stylizacja nie była jeszcze zbyt rozpowszechniona, tak dziś robi prawdziwą furorę. Świadczą o tym chociażby dane zebrane przez portal Pinterest.com, na którym miliony kobiet codziennie szukają inspiracji w różnych dziedzinach życia, w tym jeśli chodzi o urodę i paznokcie. W ostatnim czasie wyszukiwanie frazy “tortoise shell naisl” wzrosło aż o 1898 procent! I nie, nie jest to literówka - wyszukiwanie inspiracji na temat żółwiowego manicure wzrosło o prawie 2 tys. procent.  

W związku z olbrzymią popularnością tego pięknego manicure ekspertki od paznokci prezentują swoje wariacje na jego temat. Jeśli więc macie ochotę na tortoise shell nails w oryginalnym wydaniu, koniecznie przejrzyjcie naszą galerię. Znajdziecie w niej pomysły na to, jak przygotować tortoise shell manicure w niecodziennym wydaniu 

Polecane wideo

Z takimi paznokciami długo nie będziesz sama. Faceci nie potrafią im się oprzeć
Z takimi paznokciami długo nie będziesz sama. Faceci nie potrafią im się oprzeć - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie