Pokazały długie paznokcie bez lakieru. Fanki manikiuru są zniesmaczone

Naturalna płytka nie wszystkim się podoba.
Pokazały długie paznokcie bez lakieru. Fanki manikiuru są zniesmaczone
źródło: Instagram (instagram.com/_viihae, instagram.com/mariana_bflower)
09.08.2019

Nie każda z nas może się pochwalić zdrowymi i mocnymi paznokciami. Zazwyczaj musimy ratować się tipsami, akrylem lub żelem. Kiedy tylko je zapuszczamy - zaczynają się kruszyć i łamać, dlatego potrzebują dodatkowej ochrony.

Zobacz również: „Mam ochotę wyrwać sobie paznokcie”. Internautki pokazują, co zrobiły im manikiurzystki

W ich przypadku to całkowicie zbędne. Płytka jest idealnie gładka i silna. Wystarczy pomalować ją lakierem i gotowe. One jednak nie chcą tego robić, bo stawiają na pełną naturalność. Żadnych barwników i ozdób.

Efekt okazuje się mocno kontrowersyjny, co udowadniają komentarze pod tymi zdjęciami. Wstrząśnięte internautki twierdzą, że wygląda to ohydnie. A Tobie podoba się taki pożółknięty manicure? Przekonaj się, zaglądając do naszej galerii.

Zobacz również: Już nie migdałowe ani kwadratowe. Teraz wszystkie kobiety nadają swoim paznokciom TEN kształt

Polecane wideo

„Mam ochotę wyrwać sobie paznokcie”. Internautki pokazują, co zrobiły im manikiurzystki
„Mam ochotę wyrwać sobie paznokcie”. Internautki pokazują, co zrobiły im manikiurzystki - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.83 / 5
Anastazja (Ocena: 5) 10.08.2019 23:13
Koszmar....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2019 20:23
Wszyscy jesteście śmieszni, za dużo telewizji i internetu. Uprzejmie informuję: to jest naprawdę naturalne, a nie pseudo do czego dążą te wszystko influerserki.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 09.08.2019 14:30
Szczerze mówiąc, lepsze takie, niż długie tipsy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.08.2019 14:06
Obrzydliwe, ciekawe jak przy takich paznokciach można zrobić cokolwiek w domu czy przy małym dziecku. Sprzątanie, pranie, gotowanie a już robienie w ogródku odpada, bo połamać szpony odrazy można. Kurde nawet po dupie podrapać się nie można.....
odpowiedz
Hdbhffhg (Ocena: 5) 09.08.2019 13:46
A ja mam przeciwne zdanie. Takie paznokcie, choć wyglądają niesmacznie, czy może dziwacznie są lepsze od takich samych, ale pomalowanych. Czemu? Bo pod tymi pomalowanymi gromadzi się straszny syf, którego nie widać. Nikt go nie czyści, bo go nie widać. I to jest dopiero brud. Myślę, że potomni będą lakier na paznokciach, szczególnie długich, oceniać jak by oceniamy pudrowanie brudu w czasach rokoko. Długie pazury są zwyczajnie niehigienicznie. Btw. Mam naturalnie mocne paznokcie (choć nie aż tak, jak te tutaj) i przy pewnej długości mam problem z kaleczeniem się, pisaniem na kompie i innymi pracami. Szacun dla tych, które dają radę nikogo nie zabić tymi pazurami
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie