Pogotowie na odpryskujący lakier

Jak dokonać szybkiej poprawki i zawsze mieć perfekcyjny pedikiur?
Pogotowie na odpryskujący lakier
04.07.2008

Wszystkie znamy ból nietrwałego lakieru, który odpada całymi płatami albo ściera się na końcówkach. Pół biedy, jeśli jest cielisty, ale gdy jest w kolorze śliwki lub purpury, wygląda to koszmarnie. Dlatego zawsze miej na uwadze nasze wskazówki:

  • Jeśli używasz ciemnego lakieru, zabieraj go ze sobą do torebki. W razie konieczności będziesz mogła dokonać błyskawicznych poprawek.
  • Jeżeli lakier równomiernie starł się na wszystkich paznokciach, po prostu odrobinę je opiłuj. Żeby mieć tę możliwość, nie zapomnij o zakupieniu niewielkiego pilniczka, który zawsze będziesz miała w przegródce swojej torebki lub portfela.
  • Jeśli odprysnęło już tyle lakieru, że dokładanie go nie ma sensu, zmyj resztę. Byle jaki zmywacz kupisz w każdym kiosku ruchu. Po wykorzystaniu możesz go od razu wyrzucić. Zamiast wacika posłuż się chusteczką higieniczną. Jednak jeśli masz na pazurkach bardzo ciemny lakier albo w kolorze głębokiej czerwieni, lepiej nie baw się w zmywanie, bo tylko się pobrudzisz, a efekt będzie jeszcze gorszy.
  • Czasami łatwiej jest coś dodać, niż zmyć. Jeśli masz chociaż kwadrans, pomaluj kolejną warstwę i pozwól jej podeschnąć.

Z trzymania lakieru zawsze pod ręką płynie dodatkowa korzyść - w razie gdyby "poszło" ci oczko, będziesz miała je czym zamalować ;).

Polecane wideo

Komentarze (26)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2009 23:41
Utwardzacz do paznokci firmy ados przed malowaniem wystarczy :) taki zabieg i lakier trzyma sie bez problemow ewentualnie mozna uzyc go tez na pomalowane juz paznokcie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2008 10:43
[quote="Gosc"]daci coś na "nie obgryzanie paznokci"??? to inetesuje mnie bardziej dopiero później to co piszecie...[/quote] można kupić różne środki przeciw obgryzaniu które nie mają najprzyjemniejszego smaczku i to zniechęca do wkładania niepotrzebnie paluchów do buzi ;) często to działa, mi samej pomogło hehe :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2008 13:39
Hm, nigdy bym an to nie wpadla;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2008 13:30
to i tak każdy wie :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2008 13:29
to jest OCZYWISTE.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie