Nie spodobał jej się manikiur, więc kazała go ściągnąć. Makabryczny widok

Z paznokci 17-latki niewiele zostało.
Nie spodobał jej się manikiur, więc kazała go ściągnąć. Makabryczny widok
źródło: Facebook (facebook.com/paige.belfield.37)
15.06.2019

Wizyta w salonie piękności powinna kojarzyć się bardzo pozytywnie. To czas, kiedy nie tylko dbamy o siebie, ale możemy też się zrelaksować. Przynajmniej teoretycznie, bo ta młoda klientka będzie miała bardzo negatywne wspomnienia. Wszystko przez „ekspertkę”, która przyjęła ją w zastępstwie sprawdzonej manikiurzystki.

Zobacz również: Ohydne paznokcie wymagały kilku godzin pracy. Manikiurzystka pokazała efekty

Nastolatka regularnie przedłuża sobie paznokcie, bo ma tendencję do ich obgryzania. Zabieg ma więc znaczenie nie tylko wizualne, ale wręcz terapeutyczne. Niestety, tym razem coś poszło bardzo nie tak, o czym dowiadujemy się z Facebooka młodej Brytyjki.

Paige zgłosiła się po akrylowe paznokcie, a opuściła salon w jeszcze gorszym stanie i łzami w oczach.

17-latka kolejny raz odwiedziła ulubiony salon, gdzie przyjęła ją nowa pracownica. Dziewczyna nie miała żadnych złych przeczuć, bo do tej pory obsługiwano ją sprawnie i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W trakcie wykonywania akrylowego manikiuru zaczęło się jednak dziać coś niepokojącego.

Obgryzam paznokcie, więc moje naturalne są bardzo krótkie, ale to nie oznacza, że w czasie wykonywania usługi powinny mnie aż tak boleć. Pulsowały i dosłownie zwijałam się z bólu

- wyznaje w rozmowie z mediami. W pewnym momencie pojawiła się nawet krew, co zdecydowanie nie jest normalną reakcją.

Zobacz również: Poprosiła manikiurzystkę o dokładnie takie paznokcie. Efekt okazał się fatalny

Przytomna dziewczyna kazała jak najszybciej ściągnąć sztuczne paznokcie. Manikiurzystka nie była zadowolona z takiego obrotu spraw. Miała pretensje do Paige, że marnuje jej pracę. To nic, że skóra wokół paznokci zaczęła się łuszczyć, a wokół widoczna była krew.

Niestety, okazało się, że „ekspertka” nie radzi sobie zarówno z nakładaniem, jak i usuwaniem paznokci. Za pomocą elektrycznego pilnika jeszcze bardziej uszkodziła dłonie 17-latki, na co najlepszym dowodem jest to zdjęcie.

Komentarze pod moim wpisem potwierdzają, że wiele dziewczyn ma podobne doświadczenia. Dlatego chcę ostrzec pozostałe: uważajcie, komu powierzacie swoje paznokcie

- twierdzi. I pokazuje swój manikiur po poprawce u prawdziwej specjalistki.

Zobacz również: Te zdjęcia dodały ze łzami w oczach. Pokazały, co zrobiły im manikiurzystki

Polecane wideo

Te zdjęcia dodały ze łzami w oczach. Pokazały, co zrobiły im manikiurzystki
Te zdjęcia dodały ze łzami w oczach. Pokazały, co zrobiły im manikiurzystki - zdjęcie 1

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
ShinyGirl (Ocena: 5) 20.07.2019 17:25
Niestety efekt końcowy nie jest za ładny :( To nie jest dobrze zrobiony manicure.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2019 09:05
Tak jak poprzedniczki uważam, że robota "specjalistki" wcale nie wygląda lepiej, ale może, skoro ona jest zadowolona, to właśnie klientka zażyczyła sobie właśnie tak wyglądających paznokci. Miałam taką znajomą, która zawsze zachwalała pod niebiosa swoją manikiużystkę, choć wszyscy radzili jej aby następnym razem poprosiła o inny kształt paznokci, bo te które ma przypominają łopaty. I za każdy razem twierdziła, że następnym razem, bo pani od paznokci powiedziała, że coś tam i jeszcze nie. Aż pewnego dnia pojechałam z nią i na własne oczy przekonałam się, że specjalistka też próbuje przekonać ją do bardziej naturalnego kształtu paznokcia a to znajomej podobają się takie szpadle, także ten. W tym przypadku może to również klientka lubi jak paznokcie wyglądają na wycięte z kartonu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.06.2019 02:39
ha ha, moja nauczycielka chemii miała takie same. Że też musiałam siedzieć w pierwszej ławce i na to patrzeć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.06.2019 18:07
I pokazuje zdjecie roboty prawdziewj specjalistki... nooo dziewczyny powiem wam , że przy takiej specjalistce to ja jednak sama sobie lepiej radze 😂😳
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.06.2019 17:09
Przecież te na ostatnim zdjęciu wyglądają paskudnie. Zupełnie tak jakby do mega krótkich paznokci ktoś poprzyklejał kwadraciki z białej kartki xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie