Jak zmyć lakier do paznokci… bez zmywacza? Znamy genialny trik

Dlaczego wcześniej na to nie wpadłyśmy?
Jak zmyć lakier do paznokci… bez zmywacza? Znamy genialny trik
Fot. Unsplash
08.07.2018

Zadbany manicure to wizytówka każdej kobiety, dlatego niejedna z nas dostaje przysłowiowej białej gorączki gdy ma obdrapane paznokcie. Niestety czasem zdarza się, że nie mamy pod ręką zmywacza, a koniecznie chcemy pozbyć się resztek lakieru z paznokci. Podsuwamy wam kilka sposobów, jak się z nim rozprawić przy użyciu innych produktów!

Jakie paznokcie BRZYDZĄ facetów?

# Nietypowym sposobem jest zmycie lakieru za pomocą... innego lakieru! Pomaluj paznokcie (najlepiej bezbarwnym lakierem) a następnie zetrzyj wacikiem. Obdrapana warstwa powinna zejść razem ze świeżo nałożoną.

# Spirytus salicylowy to popularny środek do dezynfekcji ran, dlatego prawdopodobnie znajduje się w domowej apteczce w większości domów. Zamocz nim wacik i delikatnie przetrzyj paznokcie.

# Przy zmywaniu sprawdzi się też dezodorant na bazie alkoholu. Spryskaj nim paznokcie z bliskiej odległości i szybko przetrzyj paznokcie wacikiem.

# Działanie octu jest o wiele słabsze niż spirytusu lub dezodorantu na bazie alkoholu, ale jeśli nie masz powyższych produktów, to możesz spróbować zmyć lakier właśnie octem. Niestety minusem jest jego nieprzyjemny intensywny zapach, dlatego później nie obejdzie się bez dokładnego wyszorowania rąk.

Źródło: joy.pl

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
hm,m (Ocena: 5) 09.07.2018 10:34
a zmywacz to już za drogi? :D jak się akurat skończył to można kupić i wytrzymać, proponuje robić zapasy :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie