Przez sztuczne paznokcie prawie straciła kciuk! „Ból był gorszy od porodu”

Przygotuj się na wstrząsający widok.
Przez sztuczne paznokcie prawie straciła kciuk! „Ból był gorszy od porodu”
źródło: Facebook (facebook.com/lowrianne.wilson.5)
10.02.2018

Wydaje się, że wizyta u manikiurzystki to czysta przyjemność - chwila relaksu połączona z dbaniem o siebie. I tak zazwyczaj to wygląda, ale czasami ten prosty i bezinwazyjny zabieg upiększający może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Przekonała się o tym ta młoda mama z Wielkiej Brytanii. Chciała tylko zrobić sobie paznokcie, a wylądowała w szpitalu. W stanie agonii.

Lowri-Anne Wilson odwiedziła salon manikiuru w pobliżu miejsca swojego zamieszkania. Marzyła o akrylowych paznokciach. Zadowolona z efektów wróciła do domu i normalnego życia. Jednak zaledwie 2 dni później jeden z palców zaczął zmieniać swój wygląd i przeraźliwie boleć. Kobieta natychmiast udała się do szpitala, ale to był dopiero początek problemów.

31-latka bardzo cierpiała i konieczne były radykalne działania. Swoją historię opisała na Facebooku.

Zobacz również: Ten pedicure obejrzało już milion internautów!

manicure infekcja

źródło: Facebook (facebook.com/lowrianne.wilson.5)

Kiedy Lowri-Anne pojawiła się w szpitalu, lekarz stwierdził, że w jej kciuku rozwija się infekcja, a pod płytką pojawił się ropień. Polecił jej, aby wróciła do salonu i poprosiła i ściągnięcie sztucznych paznokci. Kiedy personel odmówił wykonania tego zabiegu, 31-latka wróciła do lekarza. Ten nie miał dobrych wieści.

Specjalista stwierdził, że konieczne będzie operacyjne usunięte zainfekowanego paznokcia. W przeciwnym razie zakażenie może dotrzeć aż do kości i w efekcie kobiecie będzie groziła nawet amputacja palca.

„Ból jest gorszy od porodu” - twierdzi. Na kolejnej stronie zobaczysz zdjęcie kciuka już po usunięciu paznokcia.

Zobacz również: To niestety nie żart... Wraca moda na paznokcie w kształcie „KACZYCH STÓP”!

manicure infekcja

źródło: Facebook (facebook.com/lowrianne.wilson.5)

Tak wygląda zainfekowany przez manikiurzystkę palec po zabiegu. Lowri-Anne wciąż przyjmuje antybiotyki i leki przeciwbólowe, ale jak twierdzi - to niewiele daje. Nadal bardzo cierpi. Tym bardziej, że z powodu komplikacji straciła pracę. Pracodawca nie zdecydował się na przedłużenie z nią umowy próbnej z powodu jej absencji.

To pierwszy zabieg, który przeszłam, ale kiedy paznokieć zacznie odrastać, najprawdopodobniej konieczne będą kolejne. To może wydarzyć się każdej z nas. Raz na zawsze rezygnuję z manikiuru, bo cierpienie nie jest tego warte. Możliwe, że utracony paznokieć nigdy nie odrośnie. W najlepszym przypadku to kwestia 6 miesięcy - zdradza w rozmowie z portalem „Mail Online”.

Myślicie, że ktoś posłucha jej przestrogi?

Zobacz również: W jakim kształcie twoje paznokcie i dłonie wyglądają najseksowniej? Oto nasz poradnik!

manicure infekcja

źródło: Facebook (facebook.com/lowrianne.wilson.5)

Lowri-Anne ze swoimi dziećmi

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 10.07.2018 12:09
Współczuję bardzo, miałam kilka razy usuwane paznokcie u stóp. Bolesna sprawa.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2018 21:10
Mnie z żelowych paznokci wyleczył schodzący paznokieć po ich ściągnięciu i zastrzał tak bolący ze wyłam z bólu a palec zwiększył objętość o przynajmniej dwa razy przybierając bordowyo-fioletowy kolor..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.02.2018 12:00
Co za bzdura, że to wina sztucznych paznokci. Na zdjęciu po spilowaniu warstwy ozdobnej jest widoczna tzw zielona bakteria co oznacza że jeśli zarazono klientke w salonie czymś takim to powinna wystąpić o odszkodowanie. Przy właściwym i profesjonalnym wykonaniu jakimkolwiek sposobem czy żelowym czy akrylowym coś takiego się nie zdarza. A to, że w salonie nie przestrzegają podstawowych zasad higieny i sterylizacji używanych przyborów powinno być zgłoszone do odpowiednich instytucji!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie