Sara Boruc stworzyła własną kolekcję lakierów do paznokci. Nazwy kolorów to...

Ładne? My jesteśmy zachwycone!
Sara Boruc stworzyła własną kolekcję lakierów do paznokci. Nazwy kolorów to...
Fot. mat. prasowe
09.01.2018

Sara Boruc żyje raczej w cieniu, jeżeli porównamy ją do innych WAGs. To dojrzała, spełniona kobieta, po której aktywności nie widać, aby szukała poklasku. Sara na co dzień zajmuje się córkami – Olivią i Amelią. Jej pasją jest moda, którą ma okazję obserwować w trakcie licznych podróży, oraz śpiew. Interesuje się również sportem, jak na żonę piłkarza przystało. Mało kto wie, że Sara posługuje się biegle trzema językami.

Ci, którzy podejrzewają piękną Sarę o nicnierobienie, będą zaskoczeni. Niedawno celebrytka stworzyła własną kolekcję lakierów do paznokci – we współpracy z marką Indigo Nails. Sara Boruc postawiła na klasyczne kolory. Znajdziemy wśród nich purpurę, granat, róż, fiolet, beż i szarość. Uwagę zwracają nazwy poszczególnych kolorów. Są wśród nich takie jak: My King Arthur, Juice, Diamonds for breakfast, Billionaire, My Name is Sara, Sin City.

Pomysłowe? Koniecznie zobaczcie zdjęcia i napiszcie, które kolory podobają wam się najbardziej.

Zobacz także: Nastolatka uzależniona od ZAPUSZCZANIA PAZNOKCI... nie obcinała ich już od 3 lat! To, jak wyglądają jej dłonie, trudno opisać (FOTO)

Źródło: materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
5 (Ocena: 5) 09.01.2018 17:23
piekne lakiery piękna ona loveeeeee
odpowiedz

Polecane dla Ciebie