Zrozpaczona klientka pokazała, jak manikiurzystka ZMASAKROWAŁA jej paznokcie. Boli na sam widok!

Kiedy kobieta odmówiła zapłaty - stylistka paznokci zaczęła je zrywać...
Zrozpaczona klientka pokazała, jak manikiurzystka ZMASAKROWAŁA jej paznokcie. Boli na sam widok!
fot. Unsplash
08.11.2017

Takie historie udowadniają, że dobra manikiurzystka to prawdziwy skarb. Niestety, na rynku aż roi się od domorosłych specjalistek, które zamiast upiększać - szpecą i robią krzywdę. Przekonała się o tym pewna Brytyjka, która kilka dni temu odwiedziła salon stylizacji paznokci. Tam przeżyła prawdziwy horror.

Katie Bennett wydała równowartość ok. 150 zł za akrylowe paznokcie. Efekt jednak daleki jest od ideału. 33-latka liczyła na piękny manicure, a skończyła z ranami i skołatanymi nerwami. Swoją wściekłość wyraziła na Facebooku, gdzie opisała sytuację, która ją spotkała. Pokazała również przerażające zdjęcia.

Wizyta w tym salonie zakończyła się awanturą i łzami bezsilności. To na pewno nie tak powinno wyglądać

Zobacz również: Paznokcie zmasakrowane przez niezdarne manikiurzystyki. Boli na sam widok!

 

„Oto, jak salon Cinderella Cute-Icle Nails w Colchester potraktował dzisiaj moje paznokcie, kiedy poddałam w wątpliwość umiejętności manikiurzystki.

Zdjęcia zostały wykonane chwilę po tym, jak właścicielka chwyciła mnie za ręce i ściągnęła nałożone paznokcie, a później wyrzuciła na zewnątrz grożąc wezwaniem policji.

Ujmę to najdelikatniej, jak potrafię - jestem zawiedziona efektami i jeszcze nigdy w życiu czegoś takiego nie widziałam. Jestem głęboko zniesmaczona” - napisała na Facebooku.

Zobacz również: Z tych paznokci śmieje się cały Internet. „Prosiłam o zaokrąglone, a nie kuliste!”

 

W rozmowie z mediami Katie opisała sytuację szerzej. Kobieta protestowała, kiedy manikiurzystka „masakrowała” jej paznokcie. Zasugerowała, by robiła to ostrożniej, bo zabieg jest bardzo bolesny. Ostateczny efekt jej się nie spodobał, dlatego odmówiła zapłaty.

Wtedy „specjalistka” zaczęła ściągać doklejone paznokcie, ale to też robiła bardzo nieumiejętnie i bez jakiegokolwiek wyczucia. 33-latka chciała natychmiast opuścić salon. Kobieta nie przestawała. Po wszystkim kazała jej się wynosić i zagroziła interwencją policji.

Nie chciałam darmowych paznokci. Gdyby były wykonane prawidłowo - zapłaciłabym - twierdzi skrzywdzona klientka.

Zobacz również: Najgorętszy hit manicure 2017! Zobacz jakie to proste!

Polecane wideo

Komentarze (8)
Ocena: 5 / 5
Anka (Ocena: 5) 11.12.2017 06:39
Dlatego ja jednak jestem ostrożna i paznokcie robię sama, mam z tego dużo frajdy, a od kiedy przerzuciłam się na hybrydy to już w ogóle- to jak malowane zwykłym lakierem. Co prawda ceny z neonaila czy semilaca są wysokie bardzo ale już limella.pl lakiery ma tańsze a tak samo dobre, a jeszcze teraz jak jest promocja -20 to sobie znacznie kolekcję kolorów rozbudowałam
odpowiedz
Nita (Ocena: 5) 08.11.2017 20:39
To jest absurdalna sytuacja, która nie miała prawa się zdarzyć. Nie rozumie też komentarzy typu "rób sobie sama w domu". Nie każdy lubi bądź potrafi samemu robić paznokcie a skoro dana firma oferuje taka usługę, to nie ważne ile ona kosztuje, powinna zostać rzetelnie wykonana. Poza tym, takie zachowanie nie ma prawa się zdarzyć i ta pracownica powinna stracić pracę, skoro trudno jej się opanować...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2017 19:45
jakaś nawiedzona wariatka z tej kosmetyczki, powinna stracić pracę...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2017 07:38
Wydanie na akryl 150 zł w UK, to odpowiednik jakby u nas ktoś wydał za tę usługę 50 żł, nie da się za taką cenę mieć dobrze zrobionego akrylu!! To jest osoba, która się uczy i bazuje na jagorszych produktach.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.11.2017 02:31
Trzeba było nie łazić po salonach a później narzekać, tylko zrobić sobie samemu w domu... Są do kupienia takie paznokcie w każdej drogerii i można samemu sobie nakleić po swojemu,a nie później żale wylewać na fb...... Mieszkam w UK i już sobie wyobrażam jak tam ,,faki,, musiały latać naokoło, bo pie...rdolone wieśniactwo angielskie nie potrafi się zachować nawet przy dzieciach.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie