Najbrzydsze kolory lakierów do paznokci (Nigdy takich nie kupuj i NIE UŻYWAJ!)

Listę najbardziej kiczowatych odcieni pomogli nam stworzyć koledzy.
Najbrzydsze kolory lakierów do paznokci (Nigdy takich nie kupuj i NIE UŻYWAJ!)
Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/17732992262898084/)
18.04.2017

Niektórzy mogą stwierdzić, że to głupie przejmować się opinią facetów. Po co układać sobie włosy tak, jak oni lubią, albo ubierać się w sposób, który przypadnie im do gustu? Prawda jest jednak taka, że my, kobiety, bardzo chcemy robić piorunujące wrażenie na płci przeciwnej. Jeśli strojem lub wyglądem można zdobyć wymarzonego chłopaka, to dlaczego tego nie zrobić?

Zobacz także: Paznokcie jak... łopaty. Jeśli chcesz zrobić sobie taki manicure, lepiej zrezygnuj!

Dzisiaj zdradzimy Wam, jakie kolory paznokci budzą wstręt u mężczyzn. Wbrew pozorom to bardzo istotna kwestia, bo pierwszą rzeczą, na którą faceci zwracają uwagę, poznając kobietę, są właśnie jej dłonie. Zanim na randce usiądziecie naprzeciwko siebie, a ty sięgniesz po swój kieliszek, lepiej porządnie zadbaj o właściwy manicure.

Panowie wytypowali 6 odcieni, których po prostu nie znoszą. Nigdy nie kupuj i nie używaj lakieru w kolorze…

Kiczowatej pomarańczy

„Ten kolor jest tak straszny, że szczerze nie pojmuję, jak niektóre kobiety mogą świadomie nakładać go na paznokcie. Jest przaśny i nasuwa na myśl dziewczynę z wiejskiej dyskoteki. Białe kozaczki, tlenione włosy i kiczowate pazury” – twierdzi Janek.

„Taki kolor zazwyczaj gryzie się z całym ubiorem i bardzo mocno przyciąga uwagę, ale w negatywny sposób. Jak dla mnie jest zbyt krzykliwy” – dodaje Olek.


Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/AUl7O3etiwLm7donXWansV9XSW4gCuiYeODBjSdnAzG8_az5oTOaZLk/)

Perłowej bieli

„Białe paznokcie są w porządku, ale takie przypominające kolor perłowy to już szczyt obciachu. Pamiętam, że moja sąsiadka w latach 90. ciągle malowała swoje długaśne pazury w ten sposób. Coś strasznego” – mówi Paweł.

„Kicz i tandeta. Wieś tańczy i śpiewa” – dodaje Radek.


Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/151222499966158617/)


Czerni

„Ja wiem, że ciemne paznokcie są teraz modne i wszystkie dziewczyny noszą czarne lakiery na pazurkach. Ale do mnie jakoś to nie przemawia. Kojarzy mi się z gotykiem i mrokiem, a ja lubię dziewczyny łagodne i słodkie” – mówi Michał.


Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/559783428668961127/)

Brokatowym

„Nie ma nic gorszego i bardziej tandetnego. Serio. Brokatowe paznokcie powinny być zakazane!” – mówi ponownie Radek.

„Ani to ładne, ani praktyczne. Widziałem parę razy, jak moja dziewczyna próbuje sobie zmyć taki brokatowy lakier z paznokci. Za każdym razem niemiłosiernie klęła, bo trudno schodził. Po co robić sobie coś takiego?” – zastanawia się Bartek.


Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/330170216418217691/)


Błotnistym

„Nie potrafię nazwać tego koloru inaczej, jak błotnisty. Bo z błotem mi się jedynie kojarzy. Obrzydlistwo” – twierdzi Paweł.

„To ma być ładne? Eleganckie? Modne? To już lepiej nie malować paznokci w ogóle” – dodaje Olek.


Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/AeEjaabCNpEMlkDPH4_rZ6BXOA59PB5nhNXjhYUp6mz931DZPqjK87s/)

Tęczowym

„Niektóre dziewczyny każdy paznokieć malują na inny kolor. Jeden na różowo, inny na niebiesko, kolejny na żółto… Gdy jest się w przedszkolu, to w porządku, ale dorosła kobieta z takimi pazurami wygląda po prostu groteskowo” – mówi Kamil.

„Co za dużo to nie zdrowo. Lepiej pomalować paznokcie na jeden kolor niż robić sobie na dłoniach taką tęczę” – dodaje Janek.

Zgadzacie się z ich opiniami? Na jaki kolor najczęściej malujecie swoje paznokcie?


Fot. Pinterest.com (https://pl.pinterest.com/pin/351421577160379914/)

Polecane wideo

Komentarze (32)

Ocena: 2.47 / 5
gość (Ocena: 2) 04.01.2019 23:33
Absolutnie nie zgadzam się z autorką
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.05.2017 15:00
Wyjebane w to, co się podoba facetom. Żyjemy dla siebie i ch* nas powinno obchodzić, co myślą inni. Nie rób tego, tamtego - a ja Ci powiem NIE CZYTAJ TAKICH BZDURNYCH ARTYKUŁÓW TYLKO ŻYJ NA 10000
odpowiedz
m (Ocena: 1) 26.04.2017 13:31
Nie wiem kto tworzy wam takie artykuły, ale proszę, zwolnijcie go... jasne, każdy może powiedzieć "nie podoba Ci się to nie wchodź/nie czytaj", ale takie rzeczy wyświetlają się samoistnie np na głównej facebooka i czasem mam nadzieję, na przeczytanie czegoś porządnego a tu takie, za przeproszeniem, gówno.
odpowiedz
Diana (Ocena: 1) 26.04.2017 08:43
No wszystko świetnie, ale czarne kojarzą się z mrokiem, a facet lubi słodkie dziewczyny? No to już chyba kwestia tylko i wyłącznie gustu. Błotniste? Przecież to klasyczny kolor, odcień brązu i beżu. Ten artykuł jest z tyłka :P
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 25.04.2017 22:07
XDDDDDDDDDDDDDDDDD skoncze z prowadzeniem tej strony
odpowiedz

Polecane dla Ciebie