Facet + lakier do paznokci = KATASTROFA! Oto manicure w ich wykonaniu...

Zrobiłabyś to lepiej?
Facet + lakier do paznokci = KATASTROFA! Oto manicure w ich wykonaniu...
22.09.2015

Malowanie paznokci, podobnie jak większość czynności, które nas dotyczą, facetom wydaje się mało skomplikowane. Bo co to za filozofia chwycić za lakier i po prostu nałożyć go tam, gdzie trzeba? Panowie mają gotową receptę na wszystko i rzadko nas doceniają. Stąd pomysł, aby przestali jedynie głupio komentować i spróbowali zrobić to sami.

Redakcja serwisu BuzzFeed przeprowadziła zabawny eksperyment, który jednoznacznie udowodnił, że mężczyźni są zazwyczaj mocni tylko w gębie. Kiedy przychodzi co do czego, okazują się zupełnie bezradni. Co prawda, wzory, które mieli powtórzyć na swoich paznokciach nie należą do najłatwiejszych, ale cóż to dla nich...

Od zawsze powtarzają, że manicure to nic takiego, więc czas się wykazać.

manicure

W eksperymencie wzięło udział kilku młodych mężczyzn, którzy nigdy wcześniej nie mieli nic wspólnego z malowaniem paznokci. Zdarzało im się podglądać swoje partnerki, a nawet trzymać w dłoniach flakonik z lakierem, ale to by było na tyle.

Postawiono przed nimi bardzo ambitne zadanie. Redaktorki BuzzFeed wyszukały w Internecie najmodniejsze motywy graficzne i poprosiły o powtórzenie ich na męskich paznokciach. Śmiałkowie zmierzyli się z geometrycznymi liniami, abstrakcyjnymi wzorami, a nawet motywami kwiatowymi.

Co z tego wyszło? Nie pierwszy raz okazało się, że zajęcia artystyczne to nie ich działka.

manicure

Ochotnicy mieli do powtórzenia skomplikowane wzory, ale do zadania podeszli wyjątkowo ambitnie...

manicure

Pytanie tylko, czy same byśmy sobie z tym poradziły? Zobaczcie ich w akcji!

Polecane wideo

Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
Anonim (Ocena: 1) 22.09.2015 22:56
Dajcie kobiecie wzór i każcie pomalować paznokcie, kiedy nigdy wcześniej żadnych wzorów nie robiła. Efekt będzie prawdopodobnie bardzo zbliżony. Nie widzę sensu artykułu.
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 22.09.2015 15:58
Facet i lakier do paznokci to słabe połączenie... ja też za bardzo nie umiem paznokci malować, ale z chęcią bym się nauczyła. Nawet myślę czy się nie przekwalifikować i nie zostać kosmetyczką. Nie drogie są szkoły policealne, w progresie w Warszawie widziałam że kosztuje jakoś 95 zł miesięcznie. Może warto...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.09.2015 13:16
Na takich plytkach paznokcia to chyba nawet najlepsi mogliby miec problem
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 22.09.2015 13:03
Napisz komentarz...
odpowiedz
anja nierubik (Ocena: 5) 22.09.2015 08:10
na tych kwiatowych wzorach ja też bym poległa(pomijam fakt,że mi się nie podobają więc nigdy bym się za nie nie wzięła)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie