Najpiękniejsze kolory jesieni: Nowe lakiery od SALLY HANSEN!

Lakiery Complete Salon Manicure to 7 specjalistycznych preparatów, zamkniętych w jednej buteleczce.
Najpiękniejsze kolory jesieni: Nowe lakiery od SALLY HANSEN!
06.09.2015

Ciepła lila, soczysta brzoskwinia, słoneczna zieleń, modna marsala i metaliczny, głęboki burgund… Tak bogatej palety nie powstydziłby się żaden malarz. Sally Hansen, profesjonalista w barwnej krainie paznokci, również i w tym sezonie przenosi modę z wybiegów na ulicę.Pięć nowych, jesiennych odcieni już w lipcu 2015r. dołączyło do bogatej kolekcji Complete Salon Manicure odSally Hansen.

Lakiery Complete Salon Manicure to 7 specjalistycznych preparatów, zamkniętych w jednej buteleczce:

•    baza,

•    utwardzacz,

•    odżywka wzmacniająca,

•    intensywne pigmenty,

•    cząsteczki zapewniające żelowe wykończenie,

•    cząsteczki wzmacniające połysk,

•    top coat

TECHNOLOGIA: Sekret serii Complete Salon Manicureleży w innowacyjnej formule, zapewniającej długotrwały blask. Specjalistyczne czynniki wzmacniające połysk powodują, iż paznokcie wyglądają tak, jakby został wykonany na nich żelowy manicure. Przełomowa technologia, pozwalająca na uzyskanie takiego efektu, polega na umieszczeniu w nanorurkach składników potęgujących blask. Uwalniają się one przez cały dzień, w czasie, kiedy paznokcie są podatne na wszelkie zadrapania i złamania, chroniąc jednocześnie kolor przed ścieraniem się oraz odpryskiwaniem.

PĘDZELEK: Precyzyjny aplikator został stworzony przez markę Sally Hansen wyłącznie dla linii lakierów Complete Salon Manicure.Jego zaokrąglony kształt doskonale dopasowuje się do konturów paznokcia, a krótszy pędzelek o 800 włóknach znacznie ułatwia nakładanie lakieru.

Cena:

Lakiery Complete Salon Manicure: ok.29,99zł. Dostępne od sierpnia 2015r. w drogeriach.

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
Goodforyou blog (Ocena: 5) 06.09.2015 15:43
Lubię ich lakiery - całkiem długo się trzymają :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.09.2015 11:30
Taa..niby taka super firma a jak kupiłam ich utwardzacz do lakierów to po dwóch godz juz mi odprysnął. W ogóle się nie trzyma. Tak że w lakiery też nie wierzę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo