Co kształt paznokci mówi o Tobie?

Spójrz na swoje dłonie i porównaj je z obrazkiem. Za chwilę wszystko będzie jasne!
Co kształt paznokci mówi o Tobie?
19.07.2015

Migdałowe, kwadratowe, a może trójkątne – jaki kształt mają twoje paznokcie u rąk? Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile ten drobny szczegół może powiedzieć na twój temat!

Wybierz z naszej listy odpowiedni rysunek i sprawdź, co pazurki mówią o twojej osobowości.

Kształt: Migdałowe

Jesteś pewna siebie, ale nie zarozumiała. Bardzo szybko zdobywasz sympatię innych, ponieważ jesteś osobą bezproblemową. Można ci ufać. Kiedy tylko czegoś zapragniesz, potrafisz to zdobyć, ale uczciwie. Brzydzisz się kłamstwem i podstępem.

kształt paznokci

Kształt: Trójkątne

Spryt to twoje drugie imię. Potrafisz sobie poradzić w każdej sytuacji. Towarzystwo lgnie do ciebie, ponieważ jesteś rozmowna, inteligentna i zabawna. Potrafisz rozładować nawet najbardziej napiętą atmosferę. Masz wielu oddanych przyjaciół.

kształt paznokci

Kształt: Kwadratowe

Uwielbiasz grać pierwsze skrzypce, więc doskonale sprawdzasz się na kierowniczych stanowiskach. Potrafisz podporządkować sobie ludzi, nie tracąc z nimi przyjacielskiego kontaktu. To ogromna umiejętność! Nie tolerujesz jednak odnoszenia się do ciebie bez szacunku. Masz na tym punkcie prawdziwego bzika i potrafisz się za to srogo zemścić…

kształt paznokci

Kształt: Prostokątne

Jesteś bardzo kreatywna. Wpadasz na milion zwariowanych pomysłów na minutę, dlatego masz ogromne szanse, by w przyszłości osiągnąć sukces. Przecież któryś z twoich szalonych planów na życie i na biznes musi w końcu wypalić! Jesteś przy tym wesoła i towarzyska. Potrafisz rozkręcić każdą imprezę, a w swoim mieście stałaś się już prawdziwą legendą.

kształt paznokci

Kształt: Podłużne

Jesteś zimną perfekcjonistką. Wszystko musi iść zawsze po twojej myśli, w przeciwnym razie wpadasz we wściekłość. Sprawiasz wrażenie oschłej, dlatego trzeba poznać cię bliżej, by zrozumieć, że w głębi serca jesteś dobrą, uczynną osobą. Przyjaciele mogą na ciebie liczyć w potrzebie. Nikomu nie odmawiasz pomocy.

kształt paznokci

Kształt: Krogulczy szpon

Oj, masz ty charakterek dziewczyno! Potrafisz być prawdziwą zołzą. Twoje grono znajomych jest bardzo wąskie, ponieważ trudno ci się zaprzyjaźnić z kimś nowym. Wychodzisz z założenia, że towarzystwo innych jest ci niepotrzebne do szczęścia. Jesteś samowystarczalna, a w chwilach zwątpienia dzwonisz do sprawdzonej przyjaciółki.

kształt paznokci

Kształt: Zawijas

Jesteś niepoprawną optymistką. We wszystkim starasz się dostrzegać same pozytywne strony. Rzadko płaczesz, bo wychodzisz z założenia, że trzeba cieszyć się z najmniejszych drobiazgów. Szkoda życia na przejmowanie się problemami – oto twoja dewiza. Masz magiczną moc zarażania uśmiechem innych.

kształt paznokci

Kształt: Mocno obgryzione

Jesteś nieśmiała i nerwowa, co dokładnie widać po twoich paznokciach. Obgryzanie ich cię uspokaja, choć dobrze wiesz, że to paskudny nawyk. Zdobycie twojego zaufania graniczy z cudem. Nie jesteś łatwowierna i naiwna. Zanim z kimś się zaprzyjaźnisz, musisz zjeść z nim beczkę soli. To wbrew pozorom dobrze, ponieważ zaoszczędza ci to czasu na zawieranie bezwartościowych znajomości.

Polecane wideo

Komentarze (14)
Ocena: 4.79 / 5
go to the CLAUDIA (Ocena: 5) 18.11.2018 08:08
Super dzieki
odpowiedz
ala (Ocena: 5) 31.07.2015 11:53
dobrze wypielęgnowane paznokcie, to piekny manicure. ja tego lata oszalałam na punkcie lakierów od ARTDECO! SĄ super trwałe i dostępne w cudownych kolorkach.
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 22.07.2015 23:14
On nie mówi! on śpiewa "trójkąty i kwadraty" co za idiotyzmy... rozumiem że to portal "niskich lotów" ale żeby aż tak niskich ? wysilcie sie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.07.2015 15:46
polećcie jakis preparat na skórki skoro juz o paznokciach mowa ;d
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 2) 20.07.2015 17:28
A jak jeden paznokiec jest kwadratowy, drugi podłużny, trzeci owalny? :P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie