Zastrzyk letnich, pastelowych kolorów od Sally Hansen!

Lakiery utrzymują się na paznokciach bez odpryskiwania nawet do 7 dni!
Zastrzyk letnich, pastelowych kolorów od Sally Hansen!
27.03.2015

Piękny kolor i idealnie pomalowane paznokcie to zwieńczenie profesjonalnego manicure oraz najlepsza ozdoba kobiecych dłoni. Nieodłączną cechą dobrego lakieru do paznokci jest: trwałość jego koloru, wygodna aplikacja, szybkie schnięcie oraz odporność na ścieranie się i odpryskiwanie. Wszystkie te zalety charakteryzują lakiery z linii Hard & Nails Xtreme Wear. Ich nowe odcienie wprowadzą każdą kobietę w barwny świat marki Sally Hansen.

Lakiery z linii Hard & Nails Xtreme Wear zapewniają intensywność koloru, który utrzymuje się na paznokciach przez długi czas, zachwycając wyrazistymi barwami nawet do siedmiu dni. Zawarty w kosmetyku innowacyjny kompleks Micro-Shine gwarantuje blask, a bogata formuła odżywcza wydobywa oraz utrwala piękno modnych odcieni. Dzięki związkom bioaktywnym, znajdującym się w produkcie, lakier Hard & Nails Xtreme Wear uelastycznia i uodparnia paznokcie na łamanie i rozdwajanie. 

Ceny:  Hard & Nails Xtreme Wear (11,8 ml) – ok. 15 zł

Dostępność: od kwietnia 2015 

Komentarze (6)

Ocena: 4.83 / 5
Grazia (Ocena: 5) 27.06.2015 10:42
Kolorki przepiękne, szczególnie ża pastelowe odcienie sa moimi ulubionymi. I na dodatek pochodzą od sally hansen
odpowiedz
Eliza (Ocena: 5) 19.04.2015 23:36
Bardzo dobre lakiery i dodatkowo biorą udział w fajnej akcji dobroczynnej, sprawdźcie - wzordonasladowania.pl/1-dla-dkms - i przyłączcie się!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2015 23:06
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Klaudia (Ocena: 5) 01.04.2015 17:17
zaczyna się wiosna, zaczynają się kolorki na paznokciach- btw bardzo lubię tą serię sally hansen, nieźle się trzyma ;) zwłaszcza, że z tego co się orientuję, to kupno tego lakieru wiąże się z wsparciem fundacji DKMS- można mieć ładne paznokcie i do tego pomagać ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 27.03.2015 22:00
Rzeczywiście kolory są śliczne, ale mam czarny lakier z tej firmy i odpryskuje mi już na drugi dzień... nie wiem, może mam zbyt zniszczoną płytkę paznokcia i nawet baza nie pomaga, ale to irytujące...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo