MIRACLE GEL: Rewolucyjny system manicure hybrydowego od marki SALLY HANSEN!

Bez specjalistycznych lamp UV/LED!
MIRACLE GEL: Rewolucyjny system manicure hybrydowego od marki SALLY HANSEN!
10.01.2015

MYŚL PRZEWODNIA: połączenie koloru i technologii

INNOWACJA: Nareszcie pierwszy, hybrydowy manicure, jak z profesjonalnego salonu kosmetycznego, bez wychodzenia z domu i bez lampy!  Połączenie wyrazistości koloru z zaawansowanym technologicznie żelem - wyłącznie od marki Sally Hansen.

Do tej pory perfekcyjny manicure hybrydowy oraz wyjątkowy blask i głębia odcieni żelowych lakierów wiązał się z koniecznością wystawiania paznokci na działanie światła LED/UV, wysoką ceną takiego zabiegu, a następnie czasochłonnym usuwaniem lakieru.

Teraz marka Sally Hansen, światowy lider w dziedzinie pielęgnacji paznokci, otwiera nowy rozdział w historii manicure, całkowicie zmieniając myślenie o długotrwałym utrzymywaniu się kolorów. Nowa, opatentowana linia MIRACLE GEL to produkty, które są w połowie lakierem, a w połowie systemem hybrydowego manicure, gwarantując efekt aż do 14 dni, bez konieczności użycia lampy LED/UV.

Wystarczą dwa proste kroki: nałożenie dwóch warstw kolorowego lakieru MIRACLE GEL COLOR COAT, a następnie pokrycie pomalowanych paznokci MIRACLE GEL TOP COAT, aby w wygodny sposób osiągnąć długotrwałe rezultaty i wyjątkowy, pełen blasku i głębi kolor.

TECHNOLOGIA: Lakiery MIRACLE GEL zawierają opatentowaną technologię Tube Technology®. Pozwala ona w większym stopniu aktywować oraz utrzymywać działanie pielęgnacyjnych składników, które pod postacią żelowej warstwy lakieru wzmacniają jego integralność. Efektem tego jest piękny, trwały i błyszczący manicure.

Zaawansowane formuły lakierów kolorowych i top coatu MIRACLE GEL zostały wzbogacone oligomerami. Top coat zawiera ponadto foto inicjator, który zespaja się (tworzy siatkę) z oligomerami obecnymi w lakierach, dzięki czemu nie ma potrzeby wysuszania manicure za pomocą światła LED/UV – wystarczy jedynie naturalne światło dzienne. Z upływem czasu warstwa lakieru staje się coraz mocniejsza, co przekłada się na trwałość manicure.

Paznokcie, pomalowane za pomocą MIRACLE GEL można łatwo zmyć zmywaczem, zarówno tym z acetonem jak i bez, bez konieczności wykonywania dodatkowych czynności.

KOLORY: Lakiery z linii MIRACLE GEL są dostępne w 12 inspirujących odcieniach, a ich modne tonacje zmieniają podejście w myśleniu o kolorze. Dzisiejsze trendy nie podążają za ustalonymi zasadami, ponieważ same tworzą swoje reguły.  Dzień, noc, zima, lato – brak jest jakichkolwiek barier. Najgorętszy look paznokci wykracza poza wszelkie schematy i wyraża ponadczasowe piękno z żywą oraz zabawną pewnością siebie. Różnorodna paleta dostępnych odcieniMIRACLE GEL doskonale komponuje się z każdym typem karnacji oraz upodobaniami kolorystycznymi.

SPOSÓB UŻYCIA: Należy delikatnie wstrząsnąć buteleczką i nałożyć na paznokcie jedną warstwę kolorowego lakieru MIRACLE GEL. Odczekać do wyschnięcia, następnie nałożyć drugą warstwę kolorowego lakieru i poczekać, aż wyschnie. Następnie, za pomocą MIRACLE GEL TOP COAT utrwalić manicure. Nie ma potrzeby stosowania bazy pod lakier ani lampy UV/LED – lakier utwardza się sam pod wpływem światła słonecznego. MIRACLE GEL utrzymuje się aż do 14 dni, można go zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci (bez acetonu lub z acetonem).

DOSTĘPNOŚĆ: luty 2015

CENA: ok. 34 zł

Komentarze (10)

Ocena: 3.5 / 5
CrazyHybryd (Ocena: 3) 26.10.2016 19:01
Jakoś nie jestem przekonana, co do tego typu lakierów. Kupiłam dwa odcienie i niestety nie wyszło to tak, jak sobie wyobrażałam. Chyba jednak pozostanę przy semilacu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 21.05.2016 17:40
Nie prawdziwy artykuł!!! lakier trzyma tylko 2 dni!!! dziadostwo!!!
odpowiedz
Rozczarowana (Ocena: 1) 21.05.2016 17:37
NIE polecam drogi a lakier odpryskł juz po 2 dniach!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 12.04.2016 11:05
kupilam,niestety trzyma sie tak samo dlugo jak zwykly lakier,troche grubsza i twardsza plytka,ale rewelacji nie ma
odpowiedz
Kaja (Ocena: 5) 19.04.2015 23:42
Dobry lakier, dobra cena, a przy okazji malując na paznokciach wzór "&" można wspomóc Fundację DKMS. Szczegóły: wzordonasladowania.pl/1-dla-dkms
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo