Blogerka zdradza, jak żyje się z długimi tipsami. Pokazała... jak wyciera się papierem toaletowym!

Widzowie martwili się, że zrobi sobie krzywdę. Pokazała, jak się to robi.
Blogerka zdradza, jak żyje się z długimi tipsami. Pokazała... jak wyciera się papierem toaletowym!
05.01.2015

Ma 26 lat, nie wygląda jak modelka, a równocześnie jest jedną z najpopularniejszych videoblogerek zajmujących się urodą. Na YouTube obserwuje ją ponad milion widzów z całego świata. W swoich nagraniach udowadnia, że każda z nas może czuć się wyjątkowo. To nic, że ważysz za dużo – masz prawo założyć obcisłą bluzkę, zastosować wyzywający makijaż i uwodzić tlenionymi włosami. Najważniejsze, to czuć się dobrze we własnej skórze.

Andy Kaufman przez lata nieco się zmieniła, ale wciąż jest wierna swoim ideałom. Szczególną miłością darzy tipsy, od których jest wręcz uzależniona. Jak przyznaje, nosi je od 13. roku życia. W jednym z filmików postanowiła odpowiedzieć na kilka najczęstszych pytań w tym temacie. Jej widzowie zastanawiali się, jak można normalnie żyć z tak długimi i niewygodnymi szponami.

Zdradziła ten sekret. Ze szczegółami!

x

W momencie nagrywania filmu Andy miała nie tylko długie i grube tipsy. Całość dzieła uzupełniały zwisające z paznokci łańcuszki i różnego rodzaju błyskotki przyklejone do płytki. Okazuje się jednak, że to dla niej żaden problem. Blogerka pokazuje, jak radzi sobie z otworzeniem puszki, obsługą telefonu komórkowego, laptopa, a nawet z... papierem toaletowym.

Jeden z widzów poprosił ją o zaprezentowanie techniki podcierania się po skorzystaniu z toalety. Dla uroczej blondynki nie ma tematów tabu. Chcąc udowodnić, że długie paznokcie wcale nie muszą przeszkadzać w codziennych czynnościach, podjęła także to wyzwanie.

Czy nie zrobiła sobie krzywdy? Musicie to zobaczyć!

x

Czy tipsy mogą być niebezpieczne przy bliskim kontakcie z wrażliwymi częściami ciała? Sprawdźcie w niezwykłym filmiku...

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 4.76 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2015 13:02
ale ma wkurzający głos xD
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.01.2015 14:24
Od kiedy to sie podciera od tylu do przodu a nie z przodu do tylu hahahaha co za pustak a te pazury fujjj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2015 08:56
to jest Trisha Paytas
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2015 23:08
nie wierze, ze to obejrzalam...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2015 23:04
nie znam jej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie