Kolor, kolor, kolor… Kolekcja Encrusted Treasures 2014 od Essie już dostępna!

Znajdziesz ją w salonach manicure.
Kolor, kolor, kolor… Kolekcja Encrusted Treasures 2014 od Essie już dostępna!
08.02.2014

Już jest! W salonach manicure możesz wykonać najmodniejszy w tym sezonie karnawałowy manicure z efektem 3D. Wielowymiarowa struktura nowych lakierów i top coatów Essie pozwoli Ci na zabawę nie tylko z kolorem ale i z fakturą.

Kolekcja Encrusted Treasures inspiruje się niezwykle wyszukanymi, połyskującymi strojami modelek chodzących po wybiegach. W modzie królują obecnie bogate zdobienia - wysadzane kamieniami suknie, holograficzne jedwabie i wyrafinowane brokaty. W samym sercu tej ornamentyki toczy się niezwykłe starcie starodawnego rękodzieła i nowoczesnego nastawienia do życia.

Sześć połyskujących odcieni o niezwykłej fakturze pozwoli stworzyć szeroki wachlarz stylizacji. Do pięknej sukni dobierz idealny lakier, by na czerwonym dywanie wyglądać zjawiskowo. Możesz też wybrać swój ulubiony odcień z kolekcji Encrusted Treasures i połączyć go ze stonowaną, minimalistyczną kreacją, by to manicure stał się prawdziwym diamentem koronnym twojej garderoby. Nieważne, co wybierzesz – i tak nikt ci nie dorówna!

Co za dużo, to niezdrowo? Niemożliwe. Wystarczy skusić się na nową kolekcję Essie Encrusted Treasures, by osiągnąć niezapomniany, olśniewający look. Sześć zapierających dech w piersiach lakierów to zapowiedź zupełnie nowego wymiaru w kolorystyce manicure. Przełomowa formuła pozwoliła osiągnąć warstwową fakturę, która ucieleśnia blask i siłę wspaniałych klejnotów oraz misternie zdobionych, koronkowych sukien. Dzięki pełnemu kryciu i wykończeniu 3D nowa kolekcja wykracza poza ramy tradycyjnej kolorystyki, by zapewnić połyskujący, rzeźbiony efekt – i to już za 1 pociągnięciem.

essie

„Kobiety tak rzadko mają okazję wkładać na siebie piękne klejnoty czy misternie wykończone, balowe suknie, a przecież jesteśmy spragnione przepychu. Dzięki tym sześciu pełnym blasku odcieniom możemy nosić klejnoty na co dzień” – opowiada założycielka oraz dyrektor kreatywna Essie Weingarten. Odcień belugariato hołd złożony misternym, pełnym drobnych szczegółów toaletom Rosji carskiej, który natychmiastowo wprowadza nas w nastrój mrocznych romansów. Z drugiej strony mamy lakier on a silverpatter, który poprzez swe dryfujące, holograficzne drobinybrokatu i opalizującego złota zabiera nas w podróżdo migotliwego świata przyszłości. W przypadku każdego z tych pełnych przepychu odcieni wystarczy tylko przeciągnąć pędzelkiem po paznokciu, by stworzyć tajemniczy, majestatyczny look i odkryć pełen blasku świat piękna.

Świat leży u twoich stóp, a najznamienitszy kawior belugarii dostajesz na srebrnym naczyniu (on a silverplatter). Twoje najgłębsze pragnienia? Na przykład ekstrawaganckie horsd`oeuvres na wyciągnięcie ręki. Domagasz się uwagi i wieczystego oddania, a także mnóstwa luksusu (lots of lux) oraz znakomitego, szykownego stylu peak of chic. Rządź dniem i rozpalaj noc dzięki odcieniowi ignite thenight, by zawsze towarzyszył ci porywający, przywodzący na myśl drogocenne klejnoty blask –teraz już nic cię nie powstrzyma.

Lakiery dostępne są wyłącznie w salonach manicure. Znajdź swój najbliższy salon na www.essiepolska.pl

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2014 00:13
"Hołd złożony(...) toaletom" no genialnie.....
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo