To chyba najbrzydsze PAZNOKCIE na świecie! (Nigdy nie rób tego swoim dłoniom!)

Zdjęcia ku przestrodze.
To chyba najbrzydsze PAZNOKCIE na świecie! (Nigdy nie rób tego swoim dłoniom!)
29.01.2014

Zadbana cera, dyskretny makijaż i błyszczące włosy nie znaczą zbyt wiele, jeśli zapomniałaś o swoich dłoniach. Brud pod paznokciami, łuszczący się lakier i nierówne obcięcie potrafią skutecznie zniszczyć cały Twój misternie budowany wizerunek. Przesada w drugą stronę, czyli zbyt długie szpony i ekstrawagancki manicure także nie są w cenie. I choć wielu z nas wydaje się, że to tylko drobny szczegół, paznokcie naprawdę mają spore znaczenie!

To nic, że jesteś piękną i zadbaną kobietą, jeśli na powitanie wyciągasz tak zaniedbaną dłoń. Dlatego pamiętaj o każdym szczególe swojego wyglądu. O paznokciach także. Zwłaszcza, że nikt nie wymaga od Ciebie cotygodniowych wizyt u manicurzystki. Wystarczą sprawne nożyczki, pilniczek i najzwyklejszy lakier. Przestań udawać, że nikt tego nie widzi. To naprawdę rzuca się w oczy.

Oto największe zbrodnie, jakie popełniamy przy pielęgnacji (a raczej jej braku) paznokci. To niewiarygodne, że niektóre z nas robią sobie coś takiego...

zaniedbane paznokcie

Za dużo wszystkiego - nieodpowiednia długość, przesadna ilość lakieru. To nie wygląda jak kobiece paznokcie, ale zdeformowane szpony!

zaniedbane paznokcie

Zbytnia fantazja także nie jest w cenie. Czemu mają służyć tipsy w tym kształcie? Zastępują łyżeczkę?

zaniedbane paznokcie

Takich paznokci przestraszy się każdy mężczyzna. To nie jest stylowe uzupełnienie Twojego wizerunku. To narzędzie zbrodni.

zaniedbane paznokcie

Czy trzeba coś dodawać? Takich paznokci nie ma żaden znany nam mężczyzna, a co dopiero kobieta uchodząca za elegancką!

zaniedbane paznokcie

Autorka manicure najprawdopodobniej miała ciekawą wizję artystyczną, ale wyszło, jak wyszło.

zaniedbane paznokcie

Coś tu nie gra, prawda? Asymetryczny french nigdy nie był w modzie.

zaniedbane paznokcie

Jeśli naprawdę nie potrafisz pomalować tylko płytki paznokcia, lepiej zgłoś się do specjalisty. Kolorowe skórki nie prezentują się najlepiej.

zaniedbane paznokcie

Tutaj zjawisko wręcz przeciwne - autorka obawiała się, że przesadzi i postawiła na okropny minimalizm.

zaniedbane paznokcie

Czasami wizja artystyczna powinna pozostać w naszych myślach. Jej realizacja może przynieść zgubne skutki.

zaniedbane paznokcie

Prawie się udało, ale jak wiadomo, „prawie” robi wielką różnicę!

Polecane wideo

Komentarze (144)
Ocena: 4.91 / 5
Olga (Ocena: 2) 06.04.2021 13:11
Co do niektórych, ośmielę się nie zgodzić. Tamte z plamkami są śliczne, a szponiaste są czasami ładnym dodatkiem do stroju. Autor artykułu nie zna się na tym, jak kobiety podchodzą do stylu.
odpowiedz
Laura (Ocena: 1) 23.08.2019 22:42
Dla mnie te długie szpice, czerwono białe plamki są piękne a autor samego artykułu nie zna się najwyraźniej na rzeczy albo ma sam gorsze.
odpowiedz
solars (Ocena: 5) 04.12.2017 19:33
Ja maluję sobie pięknie paznokcie i jestem nastolatką [mam 12 lat i 3,5 msc] jestem w 6 klasie też czasem się perfumuję [ale tylko na specjalne okazje np. dyskoteki święta sylwester nowy rok urodziny itp. dostałam je na 12 urodziny] kocham wielkie miasta i kiedyś polecę do Nowego Jorku paznokcie mauję na codzeń
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 11.11.2015 23:27
Obgryzione pkaznokcie wiem brzytko to wyglonda ale tez tak kiedys mialam to jest uzalerznienie sprubujcie nic nie jesc przez pare dni nie dacie rsdy tak samo z paznokciami to jest trudne wydaje sie ze prosto przestac ale no to jest takkie trudne sorry za orto spiesze sie
odpowiedz
Aninika (Ocena: 4) 11.05.2015 17:37
co to zdjęcia na stronie 9 podejrzewam ze sa to pomalowane paznokcie przez dziecko
odpowiedz

Polecane dla Ciebie