Gwiazdorski mani: Oto pięć ULUBIONYCH zdobień Lady Gagi (spiczaste są sexy!)

Artystka zdradziła swoje manicurowe triki redaktorom V Magazine.
Gwiazdorski mani: Oto pięć ULUBIONYCH zdobień Lady Gagi (spiczaste są sexy!)
fot. V Magazine
20.08.2012

TRASH ELEGANCE (mały palec). Manicure z koncertu, który odbył się podczas trzeciej światowej trasy koncertowej, The Born This Way Ball Tour. Połączenie dla księżniczki: transparentny róż + opalizujący brokat. Na słodko!

GLAMOROUS (palec serdeczny). Spektakularnie błyszczący, choć nie wszystkie to pokochamy. Każda z nas powinna go jednak choć raz w życiu przetestować. Wielkie kamienie warto poprzetykać mniejszymi kryształami. Efekt zorzy polarnej gwarantowany!

CLEAN (palec środkowy). Ponad wszystko dyskretny, dlatego nigdy nie zawodzi. Sprawdza się w pracy, na imprezie, na randce, podczas ważnej kolacji. Najlepiej wygląda na mocno trójkątnych, spiczastych paznokciach. Nawet odcień nude staje się w takim towarzystwie zadziorny!

ART (palec wskazujący). Wygląda jak czerwona tapicerka ze skóry - szalenie kreatywny i wprost wymarzony na specjalne okazje! Poproś o jego zrobienie zaufaną mianikiurzystkę, która sprawi, że z daleka będzie się prezentował perfekcyjnie i sexy, a z bliska zaskoczy swoją niezwykłą fakturą na miarę luksusowej torebki.

SEXY (kciuk). Coś dla drapieżnej kokietki. Czerń ma w sobie pierwiastek niebezpieczeństwa, biżuteria to atrybut kobiecości. Całość superzmysłowa, a jeśli w błyskotki uda się wkomponować ważne inicjały - bardzo romantyczna!

Paznokcie Lady Gagi

fot. V Magazine

I jeszcze dowiedz się od Lady Gagi, dlaczego ZAWSZE musisz mieć nienaganny manicure. Oto sześć powodów, o których NIGDY nie możesz zapomnieć.

1. Robisz wrażenie pięknej i zadbanej.

2. Jesteś w każdej chwili gotowa na seks albo... wzięcie penisa do ręki.

3. Możesz wyrazić siebie (uważaj, jak to robisz!).

4. Zmuszasz się do posiadania czasu WYŁĄCZNIE dla siebie.

5. Poprawiasz swoją samoocenę. Codziennie.

6. Kreujesz obraz swojego sukcesu. A to wspaniale wpływa na powodzenie w życiu.

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 06:25
Szpiczaste pazurki SĄ sexy. Nie wyobrażam sobie innego kształtu niż szpice. Mój poprzednu facet je uwielbiał, mój obecny je kocha. Ja też uwielbiam spędzać czas nad tymi paznokciami.
odpowiedz
Barumka (Ocena: 5) 20.02.2013 12:41
spiczaste są sexy? są kure...kie!!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2012 17:59
iEAyeU zdlaocopjnah
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2012 23:27
5x6pqC adahbznmtdyt
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2012 16:55
Kinga mf3wi:Takie historie, poszaurjące i motywujące, są jak zastrzyk pozytywnej energii i kopniak żeby iść do przodu i wziąć się w garść. Zwłaszcza, kiedy napotykamy na nie w trudnych momentach własnego życia. Dopiero co pisałam do Ciebie, a teraz na mnie padło. Dzięki za film :-)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo