Cukierkowy mani Faustyny (słodki, ale STYLOWY)

Kolejne inspirujące zdobienie paznokci na lato!
Cukierkowy mani Faustyny (słodki, ale STYLOWY)
26.05.2012

Cześć, chciałabym zaprezentować mój pomysł na letni manicure, który bardzo łatwo wykonać.Potrzebne będą: Lakier w wybranym kolorze ( ja wybrałam różowy ), Chabrowy (H&M), Lawendowy (Secret), Różowy ( Secret), Miętowy (Secret), Żółty (H&M)Manicure krok po kroku: Paznokcie malujemy wybranym kolorem (ja użyłam różowego), czekamy aż wyschną. Następnie na palcu serdecznym i kciuku robimy poziome paski w wybranych kolorach. Na koniec po wyschnięciu lakieru nakładamy utwardzacz.

Autorkę dzisiejszego manicure prosimy o kontakt z redakcją w celu przekazania adresu, pod który moglibyśmy wysłać nagrodę: kosmetyczną niespodziankę.

Jeśli i Ty chciałabyś pokazać swój manicure, a przy okazji otrzymać atrakcyjny upominek, prześlij zdjęcia wraz z krótkim opisem na adres: redakcja(at)papilot.pl, w tytuł maila wpisując "PAZNOKCIE".

UWAGA! Prosimy o dołączanie do zgłoszeń konkursowych oświadczenia o treści: Oświadczam, że jestem autorką załączonych fotografii i zgadzam się na ich publikację na łamach portalu Papilot.pl.

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 20:26
bardzo ładnie pomalowane paznokcie;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2012 17:24
Wypadałoby pomalować kciuka do końca :) Wygląda jakby paznokieć urósł, a lakier pozostał...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2012 17:11
Co to jest mani? Czy ten portal tworzą tępe trzynastolatki? Trzeba było napisać jeszcze, że jest mega ten mani, i omg dać, i serduszko jeszcze dodać, jak to często bywa. Żałosne i nic więcej, aż patrzeć się nie da.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2012 15:31
Ale wiocha jak i ta faustynka :) haha male gowno.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2012 13:46
sama często robię podobne paznokcie ^^ bardzo fajnie się prezentują~
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo