Kontrowersyjny TREND manikurowy: Wielki powrót SZPONÓW? To zdjęcia z wybiegów!

Tipsy we wzorek sushi? Kto zabroni odważnemu?
Kontrowersyjny TREND manikurowy: Wielki powrót SZPONÓW? To zdjęcia z wybiegów!
25.03.2012

W bieżącym numerze włoskiego VOGUE`a wymalowane jak drag queens modelki pozują w cętkowanych mini sukienkach, błyszczących legginsach, sklejonych lakierem fryzurach (z obowiązkowymi, kontrastującymi treskami) oraz z tandetnymi tipsami pokrytymi od nasady aż po sam czubek (przy takiej długości to naprawdę spora powierzchnia do pokrycia!) kiczowatym wzorkiem.

Flirt mody high z trash fashion na tym się jednak nie kończy. Jesień 2012 może okazać renesansem tego, co do niedawna było zepchnięte poza modowy margines i opatrzone taśmą ostrzegawczą z napisem TOXIC. Kto był uczulony na słowo "tips", powinien biec ile sił w nogach do alergologa, bo już za pół roku może go spotkać estetyczny wstrząs anafilaktyczny!

Lubicie sushi? Fred Butler, jeden z najodważniejszych projektantów, zaprasza na ucztę! Natomiast Meadham Kirchhoff, szalony londyński duet, proponuje kolorowe naklejki w dziwne wzorki. HIT czy KIT?

Źródło: BOSKA.PL

Zobacz także:

Oto nowa Carrie Bradshaw! Mamy pierwsze zdjęcia z planu Dzienników!

KTO MA TAKIE CHUDE NOGI? (OMG!)

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.04.2012 09:22
Nie nawidzę Tipsów!Słowo "Mam Tipsy" kojarzy mi się z taką puszczającą się,sztucznie opaloną lalą z toną makijażu dodającą 25 kg.Nawet,gdyby ktoś wcelował we mnie pistolet,nie założyłabym ich!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2012 11:44
Też nie przepadam za tipsami. Strasznie niszczą paznokcie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2012 14:45
Nienawidzę tipsów. Tandeta.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2012 22:37
Nie podobają mi się tipsy, nie podoba mi się french, nie lubię długich paznokci ani krzykliwych wzorków. Stawiam na prostą, niewymuszoną, zadbaną elegancję, czyli krótkie, minimalnie zaokrąglone, pomalowane jakimkolwiek lakierem (byle nie 'świecącym', z błyszczącymi drobinkami). www.dzien-mankuta.blogspot.com
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2012 20:31
zajrzyjcie koniecznie po modowe inspiracje na pierwszy polski portal street fashion. CATWALKONSTREET.COM
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo