Najgorętsze trendy MANICUROWE 2012 - które kolory lakierów będą modne?

Przewodnik po świecie emalii do paznokci.
Najgorętsze trendy MANICUROWE 2012 - które kolory lakierów będą modne?
19.02.2012

2012 daje nam szerokie pole do popisu! Przeczytaj, jakie trendy prognozują manicurowi eksperci - Essie Weingarten (marka Essie), Suzi Weiss-Fischmann (OPI), Jan Arnold (CND) oraz Deborah Lippmann - ulubiona manikiurzystka gwiazd i wybierz coś dla siebie - na co dzień i na wielkie wyjścia!

lakier neonowy

refinery29.com

Neonowe - szalone lata 80-te dadzą o sobie znać także w świecie manicuru. Nonie Creme, dyrektor kreatywna Butter London, podkreśla jednak, że ostre kolory będą w 2012 zinterpretowane na nowo i uwspółcześnione - wciąż jaskrawe, ale bardziej wyszukane.

lakiery do paznokci brokat

refinery29.com

Brokatowe - idealne na całonocne szaleństwa, ale niewdzięczne do malowania. Aby ilość brokatu była satysfakcjonująca, trzeba nałożyć kilka warstw. Jednak warto być cierpliwym, bo jak twierdzi Deborah Lippmann, manikiurzystka gwiazd, efekt 3D jest na topie!

lakiery do paznokci nude

refinery29.com

Cieliste - powinny idealne zlewać się z kolorem skóry, a nie odznaczać się jak u lalki Barbie. Beż będzie zdaniem Deborah Lippmann królował i wreszcie wygra walkę o miejsce na piedestale z nieśmiertelnym, słodkim różem. Główna zaleta cielistego manicuru to optyczne wydłużenie palców, a tym samym wysmuklenie dłoni. Boski efekt!

lakier fuksja

refinery29.com

Fuksjowe - totalna eksplozja kobiecości! W tym roku to już nie tylko matowe odcienie, ale także kolor wzbogacony kontrastujacym, mieniącym się w świetle pigmentem. Warto wypróbować, szczególnie na wielkie wyjścia.

lakiery do paznokci niebieskie

refinery29.com

Niebieskie - baby blue, turkusowy, granatowy - każdy odcień będzie w modzie! To miły powrót do początku minionej jesieni, kiedy to Chanel wypuściło niezwykłą, inspirowaną kolorami dżinsu linię lakierów. Oby pojawiła się znowu (i już nie była limitowana!), bo bardzo za nią tęsknimy!

lakiery do paznokci mandarynkowe

refinery29.com

Madarynkowe - Jan Arnold, twórca marki CND oraz Suzi Weiss-Fischmann, dyrektor artystyczna OPI, radzą by już teraz szukać ciekawych, mandarynkowych oraz koralowych lakierów, na które będzie w tym roku duży popyt. Ciekawe, czy ich predykcje się sprawdzą?

lakiery pastele

refinery29.com

Pastelowe - pojawiające się obecnie na rynku delikatne odcienie różu, jogurtowe oranże i rozbielone błękity dalekie są od banału. Sięgając po kosmetyk z wyższej półki, możesz liczyć na wyrafinowany efekt, bez skojarzeń z watą cukrową. W wiosennej palecie kolorów znalazło się także miejsce dla maślanej żółci oraz lekkiego jak mgiełka lila.

lakier pistacjowy

refinery29.com

Pistacjowe - Essie Weingarten, założycielka marki Essie, jest zdania, że 2012 będzie stał pod znakiem zieleni i radzi szukać jej kremowych, miętowych odcieni. Świeży efekt gwarantowany!

Polecane wideo

Komentarze (51)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.08.2012 14:38
A mi będzie pasował ten niebieski co jest na dole
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2012 12:32
kolor miętowy z dodatkiem brokatu dla mnie będzie najlepszy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.06.2012 17:57
Hymn całkiem fajna są te kolory :-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2012 17:46
A DOKŁADNIE JAKIE
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 23:26
Nie ma też szarości, tak modnej zimą.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie