Wasze Paznokcie: Pastelowy manicure z zeberkowym akcentem (ŁADNY czy NIE?)

Delikatny manicure z drapieżnym akcentem. OCEŃ!
Wasze Paznokcie: Pastelowy manicure z zeberkowym akcentem (ŁADNY czy NIE?)
05.11.2011

Cześć, jestem Beata i chciałabym zaprezentować mój pastelowy manicure ;) Potrzebujemy 5 różnych lakierów w kolorach pastelowych (ja użyłam szarego, żółtego, fioletowego, pomarańczowego oraz jasnoniebieskiego) oraz czarnego z cienkim pędzelkiem.

Na początku malujemy paznokcie bazą, następnie każdy z nich pokrywamy jednym z wybranych lakierów (2 warstwy). Czekamy aż wyschną, później czarnym lakierem z cienkim pędzelkiem robimy zeberkę (ja zrobiłam tylko na dwóch paznokciach). Po dokładnych wyschnięciu, paznokcie malujemy bezbarwnym lakierem i gotowe ;)

Autorka przedstawionych paznokci (prosimy o przesłanie adresu) otrzyma zestaw kremów pielęgnacyjnych do rąk marki Bielenda:

Idealny krem do rąk In Vitro. Pomaga zwalczyć problem zniszczonej i wiotczejącej skóry dłoni z widocznymi oznakami starzenia oraz słabych paznokci.

Idealny krem do rąk Collagen + Kwas hialuronowy. Pomaga zwalczyć problem obniżonej jędrności i elastyczności skóry, szorstkiego naskórka oraz słabych paznokci

Idealny krem do rąk Witamina E + soja. Pomaga zwalczyć problem przesuszonych, szorstkich, starzejących się dłoni oraz słabych paznokci.

Idealny krem do rąk Q10. Pomaga zwalczyć problem przebarwień, szorstkości i wiotczejącej skóry dłonioraz słabych paznokci.

UWAGA! Prosimy o dołączanie do zgłoszeń konkursowych (redakcja(at)papilot.pl) AKTUALNEGO ADRESU oraz oświadczenia o treści:  

Oświadczam, że jestem autorką załączonych fotografiii i zgadzam się na ich publikację na łamach portalu Papilot.pl.

Zobacz także:

Rockowe paznokcie Dominiki (Z motywem flagi USA)

Oryginalny manicure w jesienną panterkę

Komentarze (68)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2012 09:17
śliczne są , sama próbowałam robić , no ale mam krótkie dosyć paznokcie bo mam inny kształt paznokci ale i tak wyszły pieknie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.07.2012 19:04
Śliczne;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 11:47
Same zobaczcie ! ! ! www.youtube.com/watch?v=REjPB7sbCEY&feature=fvsr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.01.2012 22:17
Gratuluję, piekne paznokcie. Jestem przedstawicielem wielkiej, włoskiej firmy zajmującej się reklamą lakierów do paznokci. Piękna kolorystyka i pomysłowośc zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Skontaktuję się z Tobą, Beato aby móc zaproponowac Ci współpracę. Unghie e Stile, pozdrawiam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.01.2012 18:15
śliczne xDD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo