Wasze Paznokcie: Halloweenowy manicure Beaty (Idealny na dzisiejszą imprezę!)

Jeśli szykujesz się do halloweenowej imprezy, zadbaj o wszystkie szczegóły swojej stylizacji. Również o paznokcie!
Wasze Paznokcie: Halloweenowy manicure Beaty (Idealny na dzisiejszą imprezę!)
29.10.2011

Cześć! Jestem Beata i chciałam Wam pokazać, jak zrobiłam straszne paznokcie na halloween. Potrzebne będą trzy lakiery (zielony, biały i czarny) oraz wykałaczka. Najpierw malujemy całe paznokcie na zielono. Po wyschnięciu robimy wykałaczką czarne włosy oraz usta. Pędzelkiem z białym lakierem kształtujemy białka. Na koniec wykałaczką i czarnym lakierem wykańczamy oczy. To świetna propozycja na halloweenową imprezę. Mam nadzieję, że Wam się spodoba;)

Autorka przedstawionych paznokci (prosimy o przesłanie adresu) otrzyma zestaw kremów pielęgnacyjnych do rąk marki Bielenda:

Idealny krem do rąk In Vitro. Pomaga zwalczyć problem zniszczonej i wiotczejącej skóry dłoni z widocznymi oznakami starzenia oraz słabych paznokci.

Idealny krem do rąk Collagen + Kwas hialuronowy. Pomaga zwalczyć problem obniżonej jędrności i elastyczności skóry, szorstkiego naskórka oraz słabych paznokci

Idealny krem do rąk Witamina E + soja. Pomaga zwalczyć problem przesuszonych, szorstkich, starzejących się dłoni oraz słabych paznokci.

Idealny krem do rąk Q10. Pomaga zwalczyć problem przebarwień, szorstkości i wiotczejącej skóry dłonioraz słabych paznokci.

UWAGA! Prosimy o dołączanie do zgłoszeń konkursowych (redakcja(at)papilot.pl) AKTUALNEGO ADRESU oraz oświadczenia o treści:  

Oświadczam, że jestem autorką załączonych fotografiii i zgadzam się na ich publikację na łamach portalu Papilot.pl.

Zobacz także:

Rockowe paznokcie Dominiki (Z motywem flagi USA)

Oryginalny manicure w jesienną panterkę

Polecane wideo

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2011 11:40
Świetne ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.11.2011 22:24
Fajne !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2011 12:41
wiesz co to znaczy inspirować się?Przecież nigdzie nie jest napisane że nie może się inspirować. Widziałam wiele podobnych zdobień ale każde jest inne tyko konwencja zachowana. Sama wykonała, sama wysłała i sam papilot to wybrał.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.10.2011 07:59
Tak tylko, że autorka bloga ewalucja. blogspot. com taż sama tego nie wymysliła
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2011 22:45
Faktycznie, papilot lubi się powtarzać...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie