WASZE PAZNOKCIE: Słodkie truskawki na pożegnanie lata (KROK PO KROKU)

Owocowo-kolorowy manicure dla wszystkich, którzy chcą zatrzymać lato na dłużej!
WASZE PAZNOKCIE: Słodkie truskawki na pożegnanie lata (KROK PO KROKU)
10.09.2011

Witam Drogi Papilocie !

Chciałam Wam pokazać sposób na zrobienie smakowitych truskawek na paznokciach ;) Potrzebny jest czerwony, zielony, bezbarwny i biały lakier. Biały lakier powinien mieć taką końcówką jak korektor, ale jeżeli nie macie takiego, wystarczy klasyczna emalia i wykałaczka.

1 krok to pomalowanie bezbarwnym lakierem lub odżywką paznokci. Będzie to baza chroniąca paznokcie przed przebarwieniami.

2 krok to pokrycie paznokci lakierem czerwonym. W razie potrzeby można nałożyć drugą warstwę. Należy poczekać aż lakier dobrze wyschnie.

3 krok to namalowanie zielonych szypułek. Można zrobić to lakierem, który ma grubą końcówkę. Należy rysować takie jakby trójkąty, które - połączone - dadzą oczekiwany efekt.

4 krok to namalowanie kropeczek. Jeżeli mamy lakier z odpowiednią końcówką taką jak w korektorze, wtedy nie ma najmniejszego problemu, aby to zrobić szybko i sprawnie.

5 krok to pomalowanie paznokci bezbarwnym lakierem nabłyszczającym dla lepszego efektu.  

Pozdrawiam, Martyna

Autorka przedstawionych paznokci (prosimy o przesłanie adresu) otrzyma zestaw kremów pielęgnacyjnych do rąk marki Bielenda:

Idealny krem do rąk In Vitro. Pomaga zwalczyć problem zniszczonej i wiotczejącej skóry dłoni z widocznymi oznakami starzenia oraz słabych paznokci.

Idealny krem do rąk Collagen + Kwas hialuronowy. Pomaga zwalczyć problem obniżonej jędrności i elastyczności skóry, szorstkiego naskórka oraz słabych paznokci

Idealny krem do rąk Witamina E + soja. Pomaga zwalczyć problem przesuszonych, szorstkich, starzejących się dłoni oraz słabych paznokci.

Idealny krem do rąk Q10. Pomaga zwalczyć problem przebarwień, szorstkości i wiotczejącej skóry dłonioraz słabych paznokci.

UWAGA! Prosimy o dołączanie do zgłoszeń konkursowych (redakcja(at)papilot.pl) AKTUALNEGO ADRESU oraz oświadczenia o treści:  

Oświadczam, że jestem autorką załączonych fotografiii i zgadzam się na ich publikację na łamach portalu Papilot.pl.

Zobacz także:

Urocze motylki na paznokciach Pauliny

Manicure Water Marble pomysłu Edyty

Komentarze (21)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.06.2012 20:37
super!!! zrobię to samo tyle , że to chyba będą maliny bo różowe ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2012 16:46
słodkie:) jednakże kropeczki rozmieściłabym bardziej chaotycznie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2011 08:54
beznadziejne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2011 22:53
czy ja wiem czy takie słodkie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2011 19:33
Słodkie :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo