Tipsy odchodzą do lamusa

W tym sezonie modne będą krótkie i ciemne paznokcie.
Tipsy odchodzą do lamusa
13.09.2008

Jeśli Doda albo Jola Rutowicz nie chcą uchodzić za bardzo, bardzo passe, muszą natychmiast udać się do salonu paznokci i zdjąć swoje tipsy, bo w tym sezonie modny manikiur odznacza się krótkimi paznokciami pomalowanymi ciemnym lakierem.

Hitem, już drugi rok z rzędu, ma być czerń. Jej wielką zwolenniczką jest między innymi nasza polska modelka, dumnie reprezentująca nasz kraj na paryskich, mediolańskich i nowojorskich wybiegach, ulubienica m.in. Chloe - Anja Rubik. Twierdzi, że zawsze podczas pobytu w Polsce zaopatruje się w zapas czarnego lakieru Inglot, którego konsystencja i głęboki kolor bardzo jej odpowiadają.

Ale Anja nie jest jedyną gwiazdą zakochaną w czarnych lakierach. Polubiły je także Paris Hilton, Rihanna oraz Lindsay Lohan.

Niestety, nawet delikatny uszczerbek w przypadku tak ciemnego manikiuru od razu rzuca się w oczy. Dlatego pamiętaj o odpowiednim jego utrwaleniu - zastosuj bazę pod lakier oraz po pomalowaniu dwóch warstw (aby mieć gwarancję dobrego pokrycia płytki) nałóż jeszcze nabłyszczający lakier nawierzchniowy.

Trik: Jeśli chcesz optycznie wydłużyć swoje króciutkie paznokcie, możesz pomalować tylko środek płytki, a po bokach zostawić jasne paski.

Zanim pierwszy raz pomalujesz paznokcie na ciemno, zaopatrz się w dobry, skuteczny zmywacz (najlepiej bezacetonowy). Czasami naprawdę trudno jest usunąć resztki lakieru z okolic skórek.

A może skusisz się na odrobinę ekstrawagancji w postaci „wariacji na temat ciemnego lakieru" i pomalujesz paznokcie na granatowo? To nie musi być manikiur na specjalną okazję, tej jesieni wszystko jest dozwolone. Jedyna obowiązująca zasada to krótko i ciemno.

Polecane wideo

Komentarze (200)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 07:46
Gee whiz, and I tohuhgt this would be hard to find out.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 07:42
Surpirinsg to think of something like that
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 05:16
marta701 pisze:Nie ma mnie dla nikogo _ jak często te słowa tzyarowszą nam w życiu gdy w sercu zagości chłf3d i żal .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 04:30
It looks like a Dreamworks movie, no "nice little short" can cngahe that...Still not really looking forward to it, it looks lame...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.08.2012 02:08
Um. I'm really sorry, but I'm gttnieg all kinds of DWA vibe from this. And the only compelling character is the damn HORSE. What's he all about? Why is he dueling the pretty boy?And what's the deal with the chameleon?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie