Nawilża, wygładza oraz rozświetla twarz, ciało i włosy w jednym kroku. Ten olejek to must have

Choć często próbowano go kopiować, żaden z produktów nie zbliżył się nigdy na tyle blisko niepowtarzalnej formuły, aby móc z nią rywalizować.
Nawilża, wygładza oraz rozświetla twarz, ciało i włosy w jednym kroku. Ten olejek to must have
Fot. mat. prasowe
04.06.2024

Kiedy nieporównywalne opalizujące wykończenie Huile Prodigieuse® Or spotyka się z podnoszącymi na duchu kwiatowymi nutami Huile Prodigieuse® Florale, otrzymujemy nowy klejnot francuskich aptek: Huile Prodigieuse® Or Florale. Wkrocz dumnie w erę nowego, olśniewającego blasku rose gold, który upiększa każdy rodzaj skóry, a jednocześnie zapewnia wszystkie cechy charakterystyczne dla kultowego i uwielbianego suchego olejku.

Zobacz także: Cudowne makijaże na letnie wyjścia

Zanurz się w nowym zniewalającym płynnym, kwiatowym złocie, które nawilża, wygładza oraz rozświetla twarz, ciało i włosy w jednym kroku. Jego wegańska(1) i czysta(2) formuła zawiera cenną mieszankę siedmiu w 100% botanicznych olejków: Tsubaki, Makadamia, Arganowego, z ogórecznika lekarskiego, kameliowego, z orzechów laskowych i ze słodkich migdałów. Huile Prodigieuse® Or Florale zapewnia również działanie antyoksydacyjne, które zostało udowodnione w teście in vitro(3).Sekret ultralekkiego blasku różowego złota to połączenie 4 ultradrobnych perłowych cząsteczek naturalnego pochodzenia. Jego skuteczność została udowodniona: skóra jest satynowo gładka i upiększona według 95% użytkowników(4), którzy potwierdzają przywrócenie uczucia miękkości i komfortu(5). 100% użytkowników potwierdza również, że ich włosy wyglądają pięknie(5).

Przypisy:

(1) Formuła wegańska bez składników pochodzenia zwierzęcego. (2) Formuła Clean według NUXE. Więcej informacji na stronie www.nuxe.com. (3) Test in vitro. (4) Test użytkowania - 21 ochotników. Procent zadowolenia bezpośrednio po aplikacji. (5) Test użytkowania - 21 ochotników. Procent zadowolenia bezpośrednio po 28 dniach.

Olej arganowy pochodzi z Arganeraie w Maroku, sklasyfikowanego przez UNESCO jako Rezerwat Biosfery. Zgodnie z berberyjską tradycją ziarna owoców arganowych po zebraniu są tłoczone na zimno przez kobiety. Pracownicy naszego dostawcy OLVEA Morocco założyli stowarzyszenie Marocavie, aby wspierać projekty związane z ochroną Arganeraiei rozwojem społeczno-gospodarczym ludności wiejskiej. W 2023 roku połączyli siły z NUXE, aby zorganizować na szeroką skalę program badań przesiewowych w kierunku raka piersi dla kobiet z Arganeraie (około 600 przebadanych kobiet)

Choć często próbowano go kopiować, żaden z produktów nie zbliżył się nigdy na tyle blisko niepowtarzalnej formuły, aby móc z nią rywalizować. Jego sucha konsystencja pozwala na ubranie się bezpośrednio po aplikacji, a wyjątkowe wykończenie rozpieszcza zmysły. Jako alternatywa dla słonecznych i zmysłowych nut Huile Prodigieuse® Or, wersja Huile Prodigieuse® Or Florale zachwyca podnoszącymi na duchu nutami pikantnego grejpfruta, harmonii kwiatu pomarańczy i magnolii oraz aksamitnej bazy białego piżma.

nuxe florale orCena: 137 zł
Pojemność: 50 ml

Mat. prasowe

Polecane wideo

Paznokcie polskich gwiazd: Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne
Paznokcie polskich gwiazd: Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie