Kosmetyki tego wizażysty podbiły Internet. Od teraz kupisz je w Sephorze!

Produkty Makeup by Mario będą dostępne na wyłączność w Sephora - w perfumeriach stacjonarnych i online.
Kosmetyki tego wizażysty podbiły Internet. Od teraz kupisz je w Sephorze!
Fot. mat. prasowe / Sephora
05.09.2023

Mario Dedivanovic - jeden z najbardziej wpływowych i obserwowanych w mediach społecznościowych wizażystów swojego pokolenia - jest prawdziwym mistrzem rzemiosła beauty. Mario - niezawodny lider i pionier innowacji branży kosmetycznej - jest wizjonerem, który nadal kształtuje krajobraz beauty, za sprawą swoich innowacyjnych produktów i technik makijażu, które nieustannie wyznaczają nowe trendy piękna na całym świecie.

Zobacz także: Zmysłowe perfumy na jesień

Mario Dedivanovic Stworzone z zamysłem, efektywne produkty oraz inteligentne formuły Mario, niezwykle łatwe w użyciu, są tworzone z wykorzystaniem najwyższej jakości składników. Te kluczowe produkty mają na celu odtworzenie charakterystycznych technik Mario, przy łatwej aplikacji.

„Premiera Makeup By Mario w Sephora w Europie to spełnienie moich marzeń. Jestem bardzo wdzięczny, że nareszcie możemy być częścią tego regionu. Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z Wami moją marką. Mam nadzieję, że pokochacie moje produkty oraz techniki, z inspiracji których powstały - tak mocno jak ja”.

Mario Dedivanovic, Dyrektor Generalny i Dyrektor Kreatywny

Jednym z bestsellerów marki jest SoftSculpt® Transforming Skin Perfector - bronzer, rozświetlacz i puder wykończeniowy w jednym. Formuła, dostępna w pięciu odcieniach, jest niekomedogenna i tworzy transparentny efekt promiennego wykończenia. Niezwykłą popularnością cieszy się również Master Mattes® Eyeshadow Palette - paleta cieni do powiek w unikalnych odcieniach, inspirowanych różnymi odcieniami skóry.

Produkty marki Makeup By Mario będą dostępne wyłącznie w Sephora.

make up by mariomake up by mariomake up by marioMat. prasowe

Polecane wideo

Internauci wybrali najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Czyja kreacja zwyciężyła?
Internauci wybrali najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Czyja kreacja zwyciężyła? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie