Blisko 3 tysiące osób odwiedziło SEPHORA WONDERLAND

Sprawdź, co działo się podczas 3 dni imprezy.
Blisko 3 tysiące osób odwiedziło SEPHORA WONDERLAND
Fot. mat. prasowe / Sephora
28.06.2022

Za nami niezapomniany start sezonu wakacyjnego, w trakcie którego Arkady Kubickiego w Zamku Królewskim stały się obowiązkową destynacją dla wszystkich miłośników świata piękna. Wszystko to za sprawą Sephora Wonderland - wydarzenia, które sieć perfumerii Sephora wraz z partnerami, po raz pierwszy zorganizowała w tak imponującej formule.

Nowatorskie targi kosmetyczne.
50 stref luksusowych, światowych marek na 1600 m2 Arkad Kubickiego.
50 warsztatów zapachowych, pielęgnacyjnych, makijażowych i masterclass z gośćmi specjalnymi.

Blisko 3 tysiące odkrywców trendów, nowości kosmetycznych i fanów dobrej zabawy odwiedziło wydarzenie.

Zobacz także: Ile wzrostu mają średnio kobiety i mężczyźni w Polsce?

sephora wonderland- Idea stworzenia Sephora Wonderland w zaprezentowanej podczas minionych dni formule nowatorskich targów kosmetycznych, narodziła się już w 2019 roku, kiedy to świętowaliśmy 20. urodziny Sephora w Polsce. Opinie naszych klientów - w ponad 90% pozytywne i bardzo pozytywne - oraz ich deklaracje chęci uczestniczenia w wydarzeniu na większą skalę, skłoniły nas do stworzenia tak odważnej koncepcji przedsięwzięcia. Miniona impreza skierowana była przede wszystkim do fanów i klientów Sephora, poszukiwaczy nowości kosmetycznych, trendów, inspiracji oraz wiedzy kosmetycznej, ale i dla profesjonalistów z branży – mówi Małgorzata Dzięcielewska, dyrektor marketingu i asortymentu Sephora w Polsce i Czechach.

INAUGURACJA Z ZAŁOŻYCIELAMI MAREK I PROWADZĄCYMI WARSZTATY

Pierwsi odwiedzający mogli eksplorować Sephora Wonderland już w piątkowe przedpołudnie, jednak oficjalne otwarcie wydarzenia z udziałem gości specjalnych odbyło się tego dnia popołudniu. Podczas inauguracji prowadzonej przez Gabi Drzewiecką, przedstawiono wszystkich prowadzących warsztaty i mastercalss, a dyrektor generalna Sephora w Polsce i Czechach – Katarzyna Bielecka - oficjalnie powitała zebranych partnerów wydarzenia, przyjaciół i gości - w tym założycieli marek – Ole Henriksena i Edmonda Eisenberga.

sephora wonderlandBLISKO 50 WARSZTATÓW I MASTERCALSS

Podczas 3 dni Sephora Wonderland uczestnicy spotkali się z topowymi ekspertami świata piękna i brali udział w ich mastercalss.

W podróż przez świat sztuki makijażu zabrała ich już pierwszego dnia Anna Galińska (@galianomakeup), która wprowadziła w tajniki pracy z makijażem codziennym i odkryła kilka ze stosowanych przez siebie w pracy trików.

Spotkanie z Patrycją Dobrzeniecką (@patrycjadobrzenieckamakeup) w sobotni poranek stało się okazją do poszerzenia wiedzy na temat jej wizji „celebrity look”, który pokochały współpracujące z nią gwiazdy w Polsce i za granicą – makijaż upiększający dający efekt młodej, świeżej, naturalnej skóry.

Klaudia Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup) podczas swoich dwóch warsztatów, zdradziła obserwującym techniki konturowania dającego efekt liftingu twarzy bez użycia skalpela.

Dolli Okoriko (@dolli.glam) natomiast zaprezentowała podczas swoich dwóch sobotnich show makijaż w stylu glow.

Gratką dla fanów makijażu iluzji były niedzielne mastercalss z Mimi Choi (@mimles) – mistrzynią inspirującą się n.in. malarstwem surrealistycznym Salvadora Dalego czy M.C. Eschera.

Niedzielne Sephora Wonderland zgromadziło też imponujące grono fanów polskiej gwiazdy Instagrama w świecie beauty – Klaudii Owczarek (@klaudia.owczarek), która zaprezentowała siłę koloru prezentując makijaż w stylu „festival look”.

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę spotkać można było się z jedną z najbardziej cenionych ekspertek pielęgnacji w Polsce - Dr Alicją Śliwowską (@dr_scura). Uczestnicy jej warsztatów uczyli się tego, jak dobrać składniki właściwe dla danego problemu skóry i jak prawidłowo skomponować idealną rutynę pielęgnacyjną w domu.

Sephora Wonderland to też pełen sensorycznych doznań świat zapachów. Gość specjalny – senselierka Marta Siembab – odkrywała tajniki zapachów niszowych i uczyła jak dobierać nuty zapachowe, które podkreślą nieoczywiste cechy naszej osobowości.

sephora wonderlandWYJĄTKOWE STREFY PARTNERSKICH MAREK

Podczas wszystkich 3 dni odwiedzający brali udział w kilkudziesięciu dodatkowych warsztatach prowadzonych systematycznie przez partnerskie marki – zarówno pielęgnacyjne jak: Pixi, Eisenberg, Fenty Skin, Origins, OioLab, makijażowe: Estee Lauder, Hourglass, KVD Beauty, Too Faced, Anastasia Beverly Hills, NARS, jak i zapachowe - Paco Rabanne, Calvin Klein, Armani.

W każdej z blisko 50. stref przygotowanych przez organizatorów, można było spotkać się z ekspertami marek, ale też odkrywać nietuzinkowe instalacje i aranżacje, w których powstawały fenomenalne zdjęcia! Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się m.in. strefa marki Tarte, Benefit, Sephora Collection, instaspot z huśtawką, czy strefa sexuall wellness - stworzona, aby podnieść świadomość roli, którą w zdrowiu kobiet pełni życie seksualne i płynąca z niego przyjemność. Jedną z najchętniej wybieranych usług były również te serwowane w strefie Hair Lab - analiza skóry z urządzeniem ASL oraz stylizacje włosów w wykonaniu ekspertów. Uczestnicy imprezy byli też zachwyceni portretami wykonywanymi przez rysowniczkę w strefie marki Carolina Herrera.

Odwiedzający mogli poznać i przetestować na sobie też nowe marki, które właśnie zadebiutowały w ofercie Sephora: Oio Lab, Dr. Barbara Sturm, Byoma, Unbottled, Ultra Violette czy Color WOW.
Z myślą o fanach dobrej zabawy, przygotowano również strefy gier m.in. mind control oraz wirtualne quizy, które zachwyciły część odwiedzających. Każdy uczestnik mógł też pobawić się w zdobywcę i z pomocą specjalnie przygotowanej aplikacji, towarzyszącej w podróży przez świat zapachów Sephora Wonderland, zdobywać punkty, by na końcu wymienić je na kosmetyczne nagrody.

sephora wonderland- Sephora Wonderland doskonale oddaje ducha Sephora, która zaprasza wszystkich do odkrywania, testowania i eksperymentowania - do świata, który jest otwarty na wszystkie typy i formy piękna, w którym czujemy się dobrze sami ze sobą, nie oglądając się na spełnianie oczekiwań innych o ideale piękna – mówi Małgorzata Dzięcielewska. - W Sephora chcemy zachwycać naszych klientów poprzez kreowanie niezapomnianych, sensorycznych, angażujących doświadczeń, w którym klienci cieszą się eksperymentowaniem i wyrażaniem siebie w prawdziwie wspierającej atmosferze. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydowali się powitać tegoroczny sezon wakacyjny właśnie z nami i odwiedzili Sephora Wonderland – dodaje.

Zakończenie wizyty w świecie Sephora Wondeland, osładzał opuszczającym gift pack pełen produktów oraz próbek od parterów wydarzenia i Sephora.

Patronem medialnym Sephora Wonderland była Grupa Wirtualna Polska.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Niełatwo go znaleźć, ale absolutnie warto. Ten lakier do paznokci to najmodniejsza opcja na lato
Niełatwo go znaleźć, ale absolutnie warto. Ten lakier do paznokci to najmodniejsza opcja na lato - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie