Makijażowa marka Seleny Gomez - RARE BEAUTY - jest już dostępna w Polsce!

Produkty kupisz wyłącznie w perfumeriach Sephora.
Makijażowa marka Seleny Gomez - RARE BEAUTY - jest już dostępna w Polsce!
Fot. Sephora.pl
01.07.2021

Sephora oraz RARE BEAUTY ogłaszają premierę marki makijażowej Seleny Gomez - Rare Beauty, dostępnej na wyłączność w Sephora. W lipcu kolekcja zadebiutowała w perfumerii internetowej sephora.pl, dodatkowo klienci Sephora mogą przetestować bestsellery marki w wybranych, stacjonarnych perfumeriach sieci na terenie całej Polski.

Selena Gomez celebruje piękno, przedstawiając swoją autorską markę makijażową - Rare Beauty, której premiera w Sephora ma miejsce od lipca na całym świecie.

Zobacz także: FRESH: 5 kosmetyków tej marki, bez których już nie wyobrażamy sobie codziennej pielęgnacji

selena Gomez

Selena jest pasjonatką kosmetyków od bardzo młodego wieku, kiedy to po raz pierwszy zasiadła w fotelu do makijażu. Przez ostatnie 3 lata gwiazda pracowała nad tym, aby swoją pasję i miłość przekuć w stworzenie marki Rare Beauty. Selena pragnęła wykreować markę, która stanowiłaby znacznie więcej niż same produkty – markę, która pomagałaby ludziom budować ich poczucie wartości i celebrować to, co czyni ich wyjątkowymi i niepowtarzalnymi.

Gwiazda otwarcie przeciwstawia się „mitom piękna” - nierealnym oczekiwaniom budowanym przez społeczeństwo, które stanowią cel niemożliwy do osiągnięcia. Tworząc Rare Beauty Selena rzuciła wyzwanie mitowi fizycznej perfekcji. Rare Beauty wykorzystuje makijaż jako element celebracji naszej różnorodności i środek do odnalezienia samoakceptacji i pokochania siebie.

Jestem niezwykle podekscytowana tworząc kosmetyki, które nie tylko są wspaniałe, ale również celebrują to, co sprawia, że każdy z nas jest unikalny.

- Selena Gomez, Założycielka i Kreatorka marki Rare Beauty.

rare beauty

rare beauty

Produkty marki Rare Beauty zostały stworzone, by każdego dnia móc wyrażać siebie. Od momentu powstania marki, Selena była osobiście zaangażowana w każdy etap opracowywania produktów – od testowania kosmetyków, po opracowanie projektu, np. unikalnego, poręcznego zestawu do poprawek makijażu „w biegu” - Blot & Glow Touch-Up.

Od samego początku, jeden procent dochodu ze sprzedaży każdego produktu marki Rare Beauty oraz fundusze wpłacane przez partnerów marki, są przeznaczane na wspieranie działalności Fundacji Rare Impact Fund, która dba o dostęp do środków ochrony zdrowia mentalnego. W ostatnim czasie Fundacja Rare Impact Fund wyznaczyła sobie ambitny cel zgromadzenia w okresie 10 lat kwoty 100 milionów dolarów, aby wspomóc wypełnienie luk w usługach ochrony zdrowia mentalnego w społecznościach, w których dostęp do takich usług jest utrudniony. W ten sposób FRI stanie się największym znanym na świecie funduszem, oferującym wsparcie zdrowia mentalnego, w ramach podmiotu gospodarczego.

Wszystkie produkty RARE BEAUTY znajdziesz na sephora.pl.

rare beauty

rare beauty

Polecane wideo

Pierwsza transpłciowa kobieta powalczy o koronę Miss USA. Poznajcie Katalunę Enriquez
Pierwsza transpłciowa kobieta powalczy o koronę Miss USA. Poznajcie Katalunę Enriquez - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.07.2021 13:26
Przyznaję, że od początku pandemii mocno ograniczyłam używanie kosmetyków kolorowych. Jeśli muszę się pomalować to używam kremu bb Pat&Rub, do tego tylko błyszczyk i jestem gotowa.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie