WILD THINGS ARE COMING. YOPE wprowadza ekskluzywną linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy

To kompletna seria do oczyszczania i pielęgnacji skóry, na którą składa się dziewięć produktów o niezwykle bogatych składach.
WILD THINGS ARE COMING. YOPE wprowadza ekskluzywną linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy
Fot. mat. prasowe / YOPE
21.04.2021

YOPE, polski producent kosmetyków naturalnych, wprowadza na rynek nową serię produktów − tym razem to seria ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Debiutowi YOPE w tej kategorii towarzyszy szeroka kampania reklamowa pod hasłem „Wild things are coming”.

NATURALNIE NIEZWYKŁA PIELĘGNACJA TWARZY

Siła natury i niezwykłe właściwości unikatowych dzikich roślin stały się inspiracją dla nowej linii kosmetyków do twarzy YOPE. To kompletna seria do oczyszczania i pielęgnacji skóry, na którą składa się dziewięć produktów o niezwykle bogatych składach. Receptury kosmetyków zawierają wyjątkowe składniki z najdalszych zakątków świata.

Zobacz także: Fryzjerzy podpowiadają, jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy. Wystarczy ołówek i linijka

yopeWILD THINGS ARE COMING – ODKRYWAMY DZIKĄ NATURĘ KOBIET

Zintegrowana kampania reklamowa pod hasłem „WILD THINGS ARE COMING” wystartowała 16 kwietnia. Nasz pomysł skupia się na niezwykłym działaniu dzikich roślin na kobiety.
Pokazuje, jak nasze receptury uwalniają naturalną dzikość, moc i siłę kobiet. Kolejnym etapem będzie stworzenie społeczności pod hasłem „MY NAME IS WILD” gdzie wszystkie niezwykłe, odważne, silne kobiety będą mogły znaleźć wspólny język.

yope

„Do pracy przy tej kampanii udało nam się zaprosić wielu wyjątkowych twórców i zebrać ich na jednym „pokładzie YOPE”. Autorem konceptu kreatywnego jest Zuzanna Wrońska, film został wyreżyserowany przez duet Frydrych-Zdanowski, animacje 3d stworzył Bartek Kalinowski, z kolei za sesję zdjęciową odpowiada Zuzanna Krajewska. Design opakowań i postać charakterystycznego kotka
– bohatera produktów – zaprojektował Paweł Przybył. Muzyka stworzona przez Andrzeja Smolika nadaje naszym spotom wyjątkowo dzikiego i tanecznego charakteru.” – mówi Andrzej Mytych, CMO YOPE.

yopeBOHATERKĄ SPOTÓW JEST AUTORKA LINII KOSMETYKÓW I ZARAZEM PREZESKA YOPE – KAROLINA KUKLIŃSKA-KOSOWICZ.

„Udział Karoliny w spocie daje nam wiarygodność i naturalność, a to kluczowe dla komunikacji naszej marki”.

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY YOPE MOŻNA KUPIĆ W DROGERIACH HEBE, NA HEBE.PL I YOPE.ME ORAZ W BUTIKU YOPE NA MOKOTOWSKIEJ 26 W WARSZAWIE.

Nad realizacją kampanii czuwały Działy Marketingu i Kreacji YOPE. Za produkcję spotów odpowiada Film Produkcja, a za postprodukcję Human Ark. Za zakup mediów odpowiada Dział Marketingu YOPE.

yopeyope

yope

Mat. prasowe

Polecane wideo

To ona będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe! Poznajcie Natalię Pigułę
To ona będzie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe! Poznajcie Natalię Pigułę - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.05.2021 22:57
Znam tą markę ale jednak wole wybierać te które są dłuuuugo na rynku jak pat&rub. Przemawia za nimi jakość, i składniki których używają do swoich kosmetyków.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie