Jusee – nowa marka kosmetyczna na rynku

Słyszałyście o Jusee Cosmetics?
Jusee – nowa marka kosmetyczna na rynku
fot. Instagram @jusee_cosmetics
30.11.2020

Współczesny świat daje nam coraz więcej przestrzeni na odkrywanie tego, jacy jesteśmy naprawdę. Nie musimy już chować się za utartymi schematami i kanonami, w które tak naprawdę mieszczą się tylko nieliczni. Nowa marka kosmetyczna Jusee jest tego w pełni świadoma i pokazuje, jak ważny jest każdy z nas – nasza indywidualność, różnorodność, autentyczność. Jusee promuje nie tylko dbanie o wygląd zewnętrzny. Dla jej współzałożycielki, Julii Wieniawy, nie istnieje jedna wizja idealnego piękna ani ramy, w które wszyscy chcieliby się zmieścić.

Poznaj Jusee

XXI wiek jest najlepszym momentem na zmiany w myśleniu oraz, co w tym wszystkim najważniejsze, wzrost naszej samoświadomości. Poznanie siebie – zarówno swoich zalet, jak i wad – ułatwia nam zaakceptowanie tego, co w sobie mamy, a tym samym odnalezienie ogromnego potencjału. To zaś staje się znakomitą bazą do budowania autentycznej pewności siebie, która nie wymaga zakrywania naturalnego piękna pod warstwą przerysowanego makijażu. 

Dla Jusee wymienione wcześniej idee są szczególnie bliskie. Założenie jest takie, aby każda z nas mogła odpowiednimi kosmetykami podkreślić swoją własną prawdę, która przecież nie jest tylko wizerunkiem zewnętrznym. To także (jeśli nie przede wszystkim!) emocje, doświadczenia oraz nasze przekonania o sobie, innych i świecie. Współcześni kreatorzy kosmetyków biorą to wszystko pod uwagę, ponieważ mogą być w tym ogromną motywacją. Wie to między innymi Julia Wieniawa, jedna z twórczyń marki Jusee: „Bądźmy naturalne, kochajmy siebie i swój wygląd. Pozbądźmy się kompleksów i nie zamalowujmy swoich ślicznych buzi. Podkreślajmy ich naturalne piękno, a mankamenty zmieniajmy w atuty” – mówi jedna z największych gwiazd młodego pokolenia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jusee Cosmetics (@jusee_cosmetics)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jusee Cosmetics (@jusee_cosmetics)

Kosmetyki do makijażu Jusee – piękno ramię w ramię z dobrem

Marka Jusee jest w swoim manifeście bardzo transparentna: co prawda kosmetyki nie są w pełni naturalne, jednak wiele ich składników ma takie pochodzenie. W połączeniu z innowacyjnymi technologiami tworzą produkty, które nie tylko poprawiają wygląd, ale również pielęgnują urodę. Kreatorzy kosmetyków Jusee już na etapie wybierania składników sprawdzają, czy na pewno są one wegańskie.

Jusee – na podbój rynku

W portfolio marki pojawiło się już kilka produktów z ogromnym potencjałem, między innymi maskara do rzęs Virtuosa czy szminka Jusee Shameless Lip Crayon. Co więcej, za tworzenie Jusee wzięły się same silne kobiety – wspomniana już Julia Wieniawa, a wraz z nią Agnieszka Wesołowska oraz Olga Zajączkowska. Jak same zapewniają, marka Jusee jest ich spełnieniem ich marzeń. Jednocześnie jest też zastrzykiem energii i inspiracji dla innych, co jasno podkreśla Julia Wieniawa. Zapytana, dlaczego chce stworzyć markę kosmetyczną, odpowiedziała: „Bo mogę!”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jusee Cosmetics (@jusee_cosmetics)

Do hitów marki Jusee zdecydowanie należy dodać szminkę do ust w kolorze Frizzante Rose, która dodaje pewności siebie. Piękna i energetyczna jest też czerwień Bloody Tango. Dla fanek delikatniejszych odcieni polecamy pomadkę Shameless Lip Crayon w odcieniach nude. 

Poza możliwością zakupu pojedynczych produktów Jusee stworzyło też specjalne zestawy do makijażu. Są świetnie skomponowane – jest w nich wszystko, czego potrzebujemy do wykonania pełnego make-upu.

 

Artykuł partnera

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
atala (Ocena: 5) 12.01.2021 21:36
dokładnie! fajnie, że teraz jest moda na takie naturalne looki :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.01.2021 15:59
Fajnie że jest coraz więcej marek, mamy z czego wybierać. Choć ostatnio coraz rzadziej używam kosmetyków kolorowych, nawet podkład zamieniłam na krem bb pat&rub. Szybciej i wygodniej a też super kryje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie