Kosmetyki Anny Lewandowskiej są już w Sephorze. Szybko się wyprzedadzą?

Ile trzeba zapłacić za produkty Phlov?
Kosmetyki Anny Lewandowskiej są już w Sephorze. Szybko się wyprzedadzą?
Fot. sephora.pl
23.10.2019

Od dziś w perfumerii internetowej sephora.pl rusza sprzedaż kosmetyków Phlov by Anna Lewandowska. W ofercie marki dostępne są kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Od 29 października produkty sygnowane nazwiskiem Anny Lewandowskiej dostępne będą we wszystkich stacjonarnych perfumeriach Sephora w Polsce.

Phlov łączy w sobie ekspercką wiedzę, miłość do natury oraz radość płynącą z mądrego dbania o potrzeby skóry. Te założenia znajdują potwierdzenie w trzech filarach marki: #green, #smart, #joy, będących fundamentem jej tożsamości i jej haśle: “Złap swój moment. PHLOV”. Nazwa nawiązuje do stanu określanego w psychologii pozytywnej jako flow – czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście.

- czytamy na stronie drogerii.

Fot. Sephora

Opatentowane surowce aktywne oraz nowoczesne metody ich pozyskiwania, roślinne soki z brzozy i korzenia yakon, bioprzyswajalne przefermentowane minerały, superowoce, synbiotyki, ekstrakty z grzybów oraz adaptogenów – to tylko niektóre z superskładników, występujące w produktach marki. To nie koniec, bo kosmetyki Phlov zostały zamknięte w opakowaniach z materiałów nadających się do recyklingu, m.in. takich jak BIO-PET, szkło i trzcina cukrowa.

Jestem przekonana, że odpowiednia pielęgnacja skóry jest równie istotna, jak zdrowa dieta. Dlatego na etapie pracy nad produktem korzystałam ze swojego doświadczenia w tym zakresie i wiedzy o superfoods, biofermentach, adaptogenach i wyciągach z roślin i owoców. Cieszę się, że dzięki temu każdy będzie miał możliwość poznania bliżej naszych produktów i uzyskania na ich temat rzetelnych informacji.

- mówi Anna Lewandowska, współtwórczyni marki Phlov.

W recepturach Phlov używamy zaawansowanych i opatentowanych surowców aktywnych w maksymalnie skutecznym stężeniu, otrzymywanych nowoczesnymi metodami. Nadzór nad całym procesem umożliwia nam własny dział R&D, zajmujący się badaniami i rozwojem.

dodaje trenerka.

Ceny kosmetyków Phlov wahają się od 49 do 159 zł. W tej chwili na sephora.pl dostępnych jest przedpremierowo 15 różnych produktów marki. Jak myślicie, Polki pokochają te kosmetyki?

Zobacz także: Fanki oszalały na punkcie nowego płaszcza Lewandowskiej. Znamy jego cenę

Polecane wideo

Makijaż na Halloween. Najciekawsze inspiracje z Pinteresta ♥
Makijaż na Halloween. Najciekawsze inspiracje z Pinteresta ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (8)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.10.2019 03:39
3suka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.10.2019 06:06
Przynajmnie ekologiczne opakowanie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.10.2019 20:57
Z ciekawości sprawdziłam składy paru kremów i koncentratów z tej serii - nie powalają. Zwłaszcza, że w Seph. stoją po 100-150 zł. Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 23.10.2019 20:13
Nie mam zamiaru ufać tej oszustce. Jak tam szampon H&S ann by srann? To po nim Klaruni tak włoski wypadły?
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.10.2019 18:44
nie mam zamiaru niczego z tych pseudoproduktów kupować.....wolę prawdziwe marki kosmetyczne a nie fanaberie ekspertki od wszystkiego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie