Rozwiązanie konkursu PLAY SKIN: Zobacz, czy wygrałaś!

Lista laureatów, do których powędrują maseczki aktywowane smartfonem.
Rozwiązanie konkursu PLAY SKIN: Zobacz, czy wygrałaś!
14.12.2018

Konkurs Play Skin dobiegł końca i wreszcie możemy ogłosić listę laureatów! Musimy przyznać, że wybór nie był łatwy, ponieważ Wasza kreatywność jak zwykle pozytywnie nas zaskoczyła.

Tym razem zadanie konkursowe polegało na tym, by odpowiedzieć na pytanie:

Przed jakim ważnym wydarzeniem użyłabyś maseczki Play Skin® i dlaczego?

Przypomnijmy, że ta maseczka to rewolucyjny produkt pielęgnacyjny, który oferuje zaskakujące rezultaty już po 10–minutowym, komfortowym zabiegu w domu lub gabinecie. Play Skin® oferuje efektywność hydrożelowej maseczki upiększającej ze stymulującym i rozluźniającym efektem mikroprądów o bardzo niskim natężeniu, pochodzących z Twojego smartfona.

Kto zatem będzie miał okazję przetestować na sobie maseczki? Oto lista zwycięzców!

Anna W., Bolszewo

Niedługo biorę ślub, a ponieważ jestem już po 30-tce, moja skóra straciła dawny młodzieńczy blask. Zaczynają pojawiać się zmarszczki, cera jest przesuszona, poszarzała i matowa. Taka maseczka na pewno dodałaby mojej skórze witalności oraz blasku. Pobudziłaby skórę do regeneracji, odpowiednio ją nawilżyła. Czułabym się pewniej na własnym ślubie, na pewno na tak wypielęgnowanej cerze lepiej by się trzymał i wyglądał makijaż. Oczarowałabym gości i pana młodego. Dodatkowo taka maseczka byłaby świetnym relaksem w stresującym czasie ślubnych przygotowań!

Alicja K., Gostynin

Tej dość nietypowej maseczki używałabym tylko na specjalne okazje. Myślę, że najważniejszą okazją, zbliżającą się wielkimi krokami, przed którą mogłabym użyć maseczki Play Skin, jest ślub mojej ukochanej siostry, Olgi. Na uroczystości będzie mnóstwo moich znajomych, rodzina i mój ukochany. W ten wyjątkowy dzień, tak jak moja siostra, chciałabym wyglądać i poczuć się niezwykle i pięknie. Sukienka, którą założę, jest już gotowa, obuwie również czeka na swoją kolej w szafeczce na buty. Ostatnim aspektem, o który muszę zadbać, to stan mojej cery, który ostatnio, w okresie jesienno-zimowym uległ zmianie, oczywiście na gorsze. Suche, brudne, pełne smogu powietrze nie sprzyja utrzymaniu dobrego stanu mojej cery. Zauważyłam, że poprzez czynniki zewnętrzne cera stała się szara, utraciła jędrność i elastyczność, a do tego strasznie się wysuszyła i nie robi już dobrego wrażenia…

Karolina W., Książenice

Z wielką przyjemnością maseczki użyłabym przed zbliżającą się studniówką. Jest to impreza, którą się przeżywa raz w życiu i wszystko musi być idealne. Miesiące przygotowań, godziny spędzone na tym, żeby wypaść jak najlepiej. Niestety moja cera nie jest w najlepszej kondycji i robi mi dużo psikusów. Możliwość wypróbowania maseczki właśnie przed studniówką byłaby genialnym prezentem. Na pewno czułabym się o wiele lepiej!

Laureatkom serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną do Was wysłane kurierem w ciągu 21 dni roboczych.

Polecane wideo

Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy
Dla właścicieli tych imion 2019 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.12.2018 08:39
W naszym prostym życiu miłość odgrywa bardzo szczególną rolę. Teraz jesteśmy w stanie uczynić twoje życie miłosne zdrowym i nie ma miejsca na żadne kłopoty. Wszystko to jest możliwe dzięki AGBAZARA TEMPLE OF SOLUTION. Pomógł mi rzucić zaklęcie, które przywróciło mojego zaginionego kochanka z powrotem na 48 godzin, które zostawiły mnie dla innej kobiety. możesz także skontaktować się z nim (  a g b a z a r a @ g m a i l . c o m  ) lub WhatsApp / Call: ( + 234 810 410 2662 ), i być szczęśliwym na wieki, tak jak teraz z jego doświadczeniem..
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2018 06:58
Ja nie wygrałam :( a wydawało m się za napisałam ciekawie...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie