Różowe produkty KEVIN.MURPHY wspierają walkę z rakiem piersi

KEVIN.MURPHY angażuje się w walkę z rakiem piersi w Polsce! W ramach akcji Loves Pink, procent z październikowej sprzedaży wszystkich różowych produktów marki wesprze działania Federacji Stowarzyszeń Amazonki.
Różowe produkty KEVIN.MURPHY wspierają walkę z rakiem piersi
Fot. mat. prasowe
02.10.2018

Statystyki są nieubłagane: średnio co 14 Polka zachoruje na raka piersi, który jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u polskich kobiet. Wcześnie wykryty może być jednak całkowicie wyleczony – dlatego tak ważna jest profilaktyka.

W październiku, miesiącu świadomości raka piersi, trwa akcja KEVIN.MURPHY Loves Pink w ramach której procent ze sprzedaży wszystkich różowych produktów marki zostanie przekazany na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Akcja Loves Pink ma za zadanie nie tylko zwrócenie uwagi na problem raka piersi i na niezbędną profilaktykę nowotworową, ale także wsparcie działalności fundacji działającej na rzecz chorych.

KEVIN.MURPHY to marka oparta na trzech filarach. Jednym z nich są „Wybory, których dokonujemy”, odnoszące się do odpowiedzialności marki za działania na rzecz środowiska naturalnego. My poszliśmy o krok dalej i rozszerzyliśmy rozumienie tego filaru o kolejne wybory – takie, których dokonujemy na rzecz naszego zdrowia – mówi Marcin Ostaniewicz, Członek Zarządu A&M Premium Distribution, wyłącznego dystrybutora marki KEVIN.MURPHY w Polsce.

Akcją objęte są wszystkie różowe produkty KEVIN.MURPHY: linia ANGEL, czyli szampon ANGEL.WASH, odżywka ANGEL.RINSE i maska ANGEL.MASQUE, kuracja BODY.MASS oraz produkty do stylizacji: lotion ANTI.GRAVITY, ANTI.GRAVITY.SPRAY, pianka BODY.BUILDER oraz puder do włosów POWDER.PUFF.

Produkty oznaczone logotypem akcji dostępne są w salonach fryzjerskich i na www.hair2go.pl

Polecane wideo

Atlas urody. 14 najpiękniejszych kobiet na świecie
Atlas urody. 14 najpiękniejszych kobiet na świecie - zdjęcie 1

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.08.2019 13:50
Profilaktyka i edukacja to najlepsze lekarstwa. Nie ma się co oszukiwać, ja od jakiegoś czasu również badam się w domu przy pomocy rękawicy femi glove, bo badanie jest bardziej dokładne, a że mieszkam jeszcze z rodzicami to moja mam również ja używa ;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie