NOWOŚĆ: Rzęsy zakładane na... magnes!

Jak to działa?
NOWOŚĆ: Rzęsy zakładane na... magnes!
Fot. mat. prasowe
01.05.2018

Uzyskaj zmysłowe i pełne magii spojrzenie, dzięki wyjątkowym magnetycznym rzęsom marki Ardell, które idealnie podkreślą oraz dopełnią makijaż oczu.

Wszystkie modele rzęs zostały wykonane metodą ręczną, z niezwykłą precyzją oraz dbałością o detale. Rzęsy umocowane są na pasku z punktowo umieszczonymi magnesami, który doskonale utrzymuje rzęsy na powiece. Są wygodne w noszeniu oraz nie wymagają konieczności użycia kleju.

Naturalne, lekkie włosie nie obciąża powieki. Idealnie wyprofilowane włoski przeplatają się i stapiają z naturalnymi, tworząc gęstą linię rzęs.

Rzęsy są produktem wysokiej jakości. Można je stosować wielokrotnie podczas wykonywania makijażu oczu.

 ŁATWA APLIKACJA W DWÓCH KROKACH

Delikatnie umieść górny pasek nad górną linią swoich naturalnych rzęs, a następie drugi, dolny – tuż pod nimi. W taki sposób, aby magnesy mogły się prawidłowo złączyć. Wybierz model idealny dla siebie i ciesz się zjawiskowym spojrzeniem przez cały dzień!

MAGNETYCZNE RZĘSY ARDELL TO 4 WYJĄTKOWE MODELE

Ardell Magnetic – Double Wispies – posiadają 4 małe, bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które doskonale dopasowują się do kształtu oka. Idealnie wyprofilowany pasek umożliwia precyzyjne dopasowanie się do naturalnej linii rzęs, które stają się wyraźnie dłuższe i zagęszczone. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.

Ardell Magnetic – Double Demi Wispies – model, dzięki któremu uzyskasz efekt spektakularnej, podwójnej objętości. Posiada włoski, które stopniowo się wydłużają – od wewnętrznego do zewnętrznego kącika nadając kształt kociego oka. Pasek posiada 4 małe, bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Perfekcyjnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.

Ardell Magnetic – Accent 001 – model, dzięki któremu uzyskasz bardzo naturalny look. Pasek posiada 3 małe, bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Idealnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.

Ardell Magnetic – Accent 002 – umożliwiają osiągnięcie efektu mocno zagęszczonych rzęs i spektakularnej objętości dzięki metodzie przeplatania się. Pasek posiada 3 małe bezpiecznie rozmieszczone magnesy, które idealnie dopasowują się do kształtu oka. Perfekcyjnie wyprofilowany pasek umożliwia doskonałe dopasowanie się do naturalnej linii rzęs. Rzęsy wykonane są w 100% ze sterylizowanych ludzkich włosów.

RZĘSY DOSTĘPNE SA WYŁĄCZNIE W PERFUMERIACH DOUGLAS.
CENA: 59.99 PLN

Materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 3.5 / 5
Kamilkao (Ocena: 3) 23.01.2019 12:22
A Ty jakiej masz firmy??
zobacz odpowiedzi (1)
ghjk (Ocena: 3) 10.01.2019 14:05
Te rzęsy są za krótkie i dziwnie wyglądają na oku, jakby się miało rzęsy tylko na połowie oka. Są lepsze marki
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie