Nowość! Nuxe Crème fraîche de beauté (Idealnie pielęgnuje odwodnioną skórę)

48-godzinne nawilżanie + ochrona przed zanieczyszczeniami. WOW!
Nowość! Nuxe Crème fraîche de beauté (Idealnie pielęgnuje odwodnioną skórę)
26.06.2017

Crème Fraîche® de Beauté SERUM

POJEMNOŚĆ: 30 ML;
CENA: OKOŁO 121 PLN

Crème fraîche® de beauté SERUM
Otul się świeżością kremowego nawilżenia

Nawilżający koncentrat wzbogacony kwasem hialuronowym. Serum o ultra odświeżającej konsystencji stapia się ze skórą, nadając jej komfortowe wykończenie.

Nowa gama Crème Fraîche® de Beauté
Naturalnie skuteczna, pielęgnuje odwodnioną skórę, zapewniając 48-godzinne nawilżenie i ochronę przeciw zanieczyszczeniom środowiska. Nowatorskie formuły zawierają delikatne mleczka roślinne i zaawansowany technologicznie ekstrakt z alg, otwierając nowy rozdział w pielęgnacji nawilżającej. A wszystko to zamknięte w delikatnych konsystencjach o zniewalającym zapachu. Z przyjemnym dreszczykiem…

NIESPOTYKANE POŁĄCZENIE MLECZEK ROŚLINNYCH Z ZAAWANSOWANYM TECHNOLOGICZNIE EKSTRAKTEM Z ALGI MORSKIEJ

Naturalne połączenie mleczek roślinnych z wyciągiem z algi morskiej nawilża głębokie warstwy skóry, jednocześnie pełniąc funkcję tarczy ochronnej przed zanieczyszczeniami środowiska.

MLECZKA ROŚLINNE (na wyłączność)

Składnik aktywny znajdujący się w sercu formuły, od samego początku powstania linii Crème Fraîche® de Beauté. Mleczka roślinne są uzyskiwane w procesie zróżnicowanych ekstrakcji hydrofilowych i lipofilowych części rośliny. Następnie zostają połączone w emulsję, bogatą w skoncentrowane molekuły aktywne roślin. Marka NUXE, ekspert w pielęgnacji opartej o wyciągi roślinne, wykorzystała tutaj : akację, jasny groszek, zieloną herbatę, migdały, owies, kokos, soję- każda z nich bogata w składniki nawilżające i zmiękczające.

EKSTRAKT Z ALGI
Ten innowacyjny składnik aktywny to zaawansowany technologicznie ekstrakt otrzymywany z algi czerwonej z Morza Bałtyckiego (Furcellaria Lumbricalis), wyodrębniony za pomocą innowacyjnej metody- polimeryzacji nadkrytycznym CO2. Pierwszy krok to pozyskanie cukru z czerwonej algi, która następnie jest dzielona w innowacyjnym procesie przyjaznym środowisku, który wpisuje się w filozofię „zrównoważonego rozwoju” pomagającego kontrolować produkcję energii i zapobiegać gromadzeniu się szkodliwych odpadów. Następnie związki cukrów z algi czerwonej są nawilżane w roztworze wzbogaconym solą morską. Ostatni krok to dodanie elementów śladowych, pozwalające na stworzenie molekuły o strukturze podobnej do kwasu hialuronowego, dzięki czemu cząsteczki wody uwalnianie są głęboko w skórę.

Crème fraîche® de beauté Krem

POJEMNOŚĆ: 30 ML TUBKA; CENA: OKOŁO 75 PLN
POJEMNOŚĆ: 50 ML SŁOICZEK; CENA: OKOŁO 110 PLN

Crème fraîche® de beauté Krem
Skóra normalna

Delikatnie pudrowa, stapiająca się ze skórą konsystencja, oferuje świeże i miękkie wykończenie.

Crème Fraîche® de Beauté FLUID

POJEMNOŚĆ: 50 ML;
CENA: OKOŁO 110 PLN

Crème fraîche® de beauté FLUID
Skóra mieszana

Ten nietłusty fluid został zaprojektowany z myślą o potrzebach skóry mieszanej. Zawiera pudry ryżu, pozostawiając matowe wykończenie.

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.07.2017 20:18
Jeśli to przeczytałeś twoi rodzice umrą za 5 lat Jeśli wkleisz to do 15 komentarzy klątwa zginie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie