Produkty, które muszą znaleźć się w Twojej torbie plażowej: ŻELE i KREMY od La Roche-Posay

Innowacyjna ochrona przeciwsłoneczna.
Produkty, które muszą znaleźć się w Twojej torbie plażowej: ŻELE i KREMY od La Roche-Posay
Fot. mat. prasowe
17.04.2017

[ XL ]-PROTECT ™ TECHNOLOGIA O SZEROKIM SPEKTRUM DZIAŁANIA, KTÓRA CHRONI SKÓRĘ PREZED PROMIENIAMI UVA, UVB ORAZ USZKODZENIAMI WYWOŁANYMI PROMIENIAMI PODCZERWONYMI I ZANIECZYSZCZENIEM ŚRODOWISKA. Jako partner w dziedzinie fotoochrony rekomendowany przez dermatologów*, marka La Roche-Posay wprowadza każdego roku jeszcze bardziej zaawansowane formuły, aby chronić skórę przed szkodliwym działaniem słońca.
Tym razem gama ANTHELIOS została opracowana z zastosowaniem znanych na całym świecie filtrów połączonych z kompleksem antyoksydacyjnym [woda termalna La Roche-Posay + antyoksydanty (takie jak np. bajkalina i wit. E)], aby zapewnić szerszą ochronę niż tylko przed promieniami UV. Ten prawdziwie „XL” kompleks pomaga chronić przed uszkodzeniami wywołanymi zarówno działaniem promieni podczerwonych, jak i zanieczyszczeniem środowiska, które są szkodliwe dla skóry i przyspieszają jej starzenie. >Szerokie spektrum działania od promieni UVB po długie UVA. >Skuteczność wobec uszkodzeń wywołanych promieniowaniem podczerwonym. >Ochrona przed uszkodzeniami wywołanymi zanieczyszczeniem środowiska.


ANTHELIOS
TECHNOLOGIA
SKUTECZNOŚĆ WOBEC PROMIENI PODCZERWONYCH
SKUTECZNOŚĆ WOBEC ZANIECZYSZCZENIA ŚRODOWISKA
NA POWIERZCHNI SYSTEM SZEROKIEGO SPEKTRUM DZIAŁANIA
W GŁĘBI KOMPLEKS ANTYOKSYDANTÓW
BAJKALINA
WITAMINA E
WODA TERMALNA LA ROCHE-POSAY


CZY WIESZ, ŻE? Długie promienie UVA stanowią większość promieniowania słonecznego, które dociera do Ziemi. Promienie te wnikają głęboko w skórę, powodując powstawanie wolnych rodników, co może prowadzić do występowania oznak starzenia się skóry (plamy starcze, zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności) oraz potencjalnego zwiększenia ryzyka zachorowania na nowotwory skóry. System filtrów [XL]-PROTECT oferuje unikalną skuteczność wobec promieni UVA w oparciu o rygorystyczną kartę opracowania formuł (poziom ochrony wyższy niż rekomendacja Unii Europejskiej). Skuteczność i tolerancję ANTHELIOS wykazano w 24 badaniach klinicznych na 7 zmianach skórnych wywołanych działaniem promieni UV, w tym melasmie i wielopostaciowych osutkach świetlnych.
„Dzisiaj wiemy, że oparzenia słoneczne, które pojawiły się w okresie dzieciństwa czy dojrzewania stanowią czynnik ryzyka dla powstania czerniaka, dlatego ochrona już na wczesnym etapie życia jest konieczna”, twierdzi profesor Thierry Passeron. Delikatna skóra dzieci jest niezwykle wrażliwa na działanie słońca i łatwo ulega oparzeniom, zwłaszcza po wyjściu z wody. Dlatego mamy i tatusiowie tak dużo czasu spędzają na bieganiu po plaży za swoimi dziećmi, aby wytrzeć je ręcznikiem i nanieść krem przeciwsłoneczny. Przecież musi być łatwiejszy – i szybszy – sposób aplikacji!!


ANTHELIOS DERMO-PEDIATRICS Sucha lub mokra skóra
SPF 50+
Cena 78 zł, poj.250 ml*
Nasza pierwsza wysoka ochrona przeciwsłoneczna, która zmienia milusińskich w małych superbohaterów w wodzie i poza nią.
[TECHNOLOGIA WET SKIN] Chroni wrażliwą skórę dzieci za pomocą bardzo wysokiego wskaźnika SPF. Można stosować na mokrą skórę. Testowany pod kontrolą dermatologiczną i pediatryczną.
Skuteczność systemu filtrującego. Nie tworzy białych smug podczas aplikacji. Hydrofobowe polimery tworzą jednolitą, wodoodporną barierę.
Łatwa aplikacja, która rozprowadza się niczym napędzany energią słoneczną strój piankowy! Niezwykle szybki i łatwy w aplikacji nawet na mokrej skórze. Skuteczność działania nawet na mokrej skórze. Do tego posiada super moc, którą rozprowadza po skórze i nie boi się wody, a jednocześnie odbija szkodliwe promienie słoneczne i nie przyczepia do siebie ziarenek piasku! Testowane w 100% na dzieciach ze skórą wrażliwą na działanie słońca lub reaktywną. Co więcej? Działa zarówno na skórze mokrej, jak i suchej. Produkt, który każda rodzina musi spakować do torby plażowej.


MOKRA CZY SUCHA SKÓRA MAMY I TATY JEST RÓWNIEŻ IDEALNIE CHRONIONA…
ANTHELIOS-XL Sucha lub mokra skóra
SPF 50+
Cena 78 zł, poj.250 ml*
Nasz pierwszy żel do nakładania na mokro lub na sucho, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dla uzyskania natychmiastowej wysokiej ochrony. [TECHNOLOGIA WET SKIN] Konsystencja tworzy równą i długotrwałą hydrofobową powłokę na skórze bez białych śladów. Nie potrzeba osuszać ręcznikiem. Formuła opracowana w taki sposób, aby bez względu na to, czy skóra jest mokra czy sucha, poziom ochrony pozostał taki sam. Łatwo rozprowadzająca się w każdej sytuacji konsystencja zapewnia wyjątkowe właściwości kosmetyczne: konsystencja żelu ANTHELIOS-XL do skóry mokrej lub suchej nie jest tłusta i nie zostawia białych smug, zapewniając ochronę, której możesz zaufać w każdej sytuacji: skóry suchej, mokrej, oprószonej piaskiem... Testowany w 100% na skórze wrażliwej. Co więcej? Również polecany do obszarów skóry pokrytej włosami. Ochrona twarzy, której właściwie się nie dostrzega. Wiele osób kojarzy wysoką ochronę przeciwsłoneczną do twarzy z gęstymi, tłustymi konsystencjami, które pozostawiają skórę klejącą i błyszczącą. Takie właściwości produktu z reguły sprawiają, że nie jest używany.
* test kliniczny - 51 osób - skóra wrażliwa * na suchej skórze
> nie roluje się 100% > orzeźwiające doznanie* 87% > przyjemnie się nakłada* 90%


INNOWACJA PRZECIW BŁYSZCZENIU ANTHELIOS AIRLICIUM Mgiełka do twarzy
SPF 50+
49 zł, poj. 75 ml*

Mgiełka zapewniająca wysoką ochronę dla aplikacji bez konieczności używania rąk.
[AIRLICIUM] Ta szybko wchłaniająca się wspaniała cząsteczka przeciw poceniu się i błyszczeniu pomaga osiągnąć efekt czystej skóry. [OCHRONA XL] Każdego dnia skóra chroniona jest przed sprzyjającymi starzeniu się i szkodliwymi efektami działania promieni słonecznych, zanieczyszczenia środowiska oraz uszkodzeń wywołanych promieniowaniem podczerwonym, by jak najdłużej zachować zdrowy wygląd. Produkt występuje w formie drobno rozpraszanej mgiełki. Wysoka ochrona UVA-UVB jest w sposób niewidoczny rozpylana na skórę bez potrzeby pocierania czy nawet dotykania skóry. Prawdziwy dar dla skóry wrażliwej! Skóra jest natychmiast schłodzona i odświeżona, a lekka woalka produktu zapewnia ochronę. Ważne odkrycie dermatologiczne: skóra reaguje na stres oksydacyjny wiele godzin po ekspozycji na słońce.** Od dawna wiadomo, że ekspozycja na słońce uwalnia wolne rodniki w skórze, które mogą uszkadzać komórki skóry, a nawet ich DNA. W 2015 roku naukowcy z Uniwersytetu Yale wykazali, że ten proces sprzyjający starzeniu i powstawaniu raka trwa godzinami po ekspozycji, a nawet w ciemności.
**A. Valencia, I. E. Kochevar, J. Invest. Dermatol. 128, 214 -222 (2008)Ð S. Premi et al, Science 347, 842-847 (2015)
* Sugerowana cena sprzedaży


INNOWACJA CZYSTEJ SKÓRY ANTHELIOS-XL Żel-krem suchy w dotyku
SPF 50+ cena 69 zł, poj. 50 ml*
Bardzo wysoka ochrona przeciw błyszczeniu do skóry wrażliwej z Airlicium. Dla wielu ludzi ochrona przed słońcem jest synonimem produktów o tłustej konsystencji, które zostawiają na skórze gruby, biały film. W przeciwieństwie do nich ANTHELIOS-XL zapewnia niewidoczny efekt końcowy.
[AIRLICIUM] Airlicium, nazywana „cząsteczką przeciw poceniu”, posiada unikalną zdolność do absorbowania sebum 150 razy przekraczając swój ciężar. Aktywnie kontroluje źródło błyszczenia (sebum) dla zapewnienia doznania czystej skóry. [OCHRONA XL] Nasz unikalny system ochrony skóry pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry wywołanym działaniem słońca: ciemne plamy, fotostarzenie, alergia słoneczna... Zawarty został w szybko wchłaniającej się, lekkiej konsystencji. Daleko odbiegająca od ciężkich kremów, ta sucha w dotyku formuła jest niezwykle lekka, zapewnia niewidoczny efekt końcowy czystej skóry bez smug. Co więcej? Orzeźwiający, świeży zapach wzmaga doznanie czystej skóry.


INNOWACJA PO OPALANIU POSTHELIOS Ochrona po opalaniu
Cena 63 zł* poj. 200 ml
Nasz pierwszy antyoksydacyjny hydrożel, który neutralizuje wolne rodniki po ekspozycji na słońce, ochładzając skórę i zapewniając jej nawilżenie przez 48 godzin.
[KOKTAJL ANTYOKSYDACYJNY] Działające w skórze 3 antyoksydanty (woda termalna La Roche-Posay, witamina E, Venuceane) pomagają zatrzymać wewnętrzną produkcję wolnych rodników i ich aktywność, chroniąc skórę przed uszkodzeniami. Posiada unikalną, chłodzącą konsystencję, która umożliwia ubranie się tuż po aplikacji. POSTHELIOS dostępny jest w konsystencji wodnego żelu, który rozprowadza się po skórze bez potrzeby pocierania, a w kontakcie ze skórę „przemienia się” w chłodzącą wodę, łagodząc poczucie rozgrzania. Działa niczym orzeźwiający napój na wystawianą na działanie słońca skórę, natychmiast się wchłania, pozostawiając jedynie doznanie kojącego nawilżenia. Testowany w 100% na skórze wrażliwej. Co więcej? Zawiera 76% wody termalnej z La RochePosay, naturalnego składnika antyoksydacyjnego, który stosowany jest w terapiach leczniczych w Centrum Dermatologii Termalnej.

Materiały prasowe

 

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo