Jak się pozbyć cellulitu w 7 nocy?

Slim Design NOC marki Elancyl będzie modelował sylwetkę, gdy Ty... będziesz smacznie spała!
Jak się pozbyć cellulitu w 7 nocy?
Fot. mat. prasowe
01.03.2017

Sprawdzony sposób na wymarzoną sylwetkę jest znany od dawna. Zdrowy rozsądek podpowiada, że ruch, aktywność fizyczna, mądra dieta, pozytywne nastawienie i troska o siebie są kluczem do pięknego wyglądu. Każdego dnia możesz mądrze i z szacunkiem dbać o siebie. A kiedy aktywny dzień masz już za sobą, pozwól by podczas snu ktoś inny zatroszczył się o Ciebie. W ten sposób nawet kiedy śpisz, aktywnie oddziałujesz na sylwetkę. Zadbaj, by cała doba pracowała na Twoją korzyść i wybierz skuteczny dermokosmetyk.

Wieczór to doskonały czas na pielęgnację skóry i to nie tylko dlatego, że nie musimy się spieszyć z aplikacją kosmetyków. To właśnie wieczorem przepuszczalność skóry osiąga swoje maksimum, powodując lepsze wchłanianie składników aktywnych. To właśnie wieczorem aplikując produkt pielęgnacyjny możemy wykonać masaż, który w połączeniu z wieczornym relaksem, rozluźni i usprawni krążenie płynów ustrojowych, maksymalizując drenaż. Dla osób dbających o sylwetkę marka ELANCYL ma nową propozycję – specjalistyczny dermokosmetyk Slim Design NOC, który powstał po to, aby noce były tak samo aktywne jak nasze dni.

Slim Design NOC kryje w sobie najnowsze osiągnięcie Laboratoriów ELANCYL - unikatowy kompleks kofeina 3D, aby działać na tkanki w trzech wymiarach.


1. Pierwszy aspekt działania czyli działanie zapobiegające przerastaniu adypocytów.
Optymalne spalanie tłuszczów zapewnia duet substancji aktywnych tj. cekropia i kofeina. Florydzyna zapobiega magazynowaniu tłuszczów, a xanthoxylina, pozyskiwana z pieprzu syczuańskiego, przeciwdziała różnicowaniu preadypocytów w dojrzałe adypocyty zdolne od magazynowania tłuszczów, dzięki czemu zapobiega nawrotom cellulitu.
2. Drugi wymiar działania Slim Design NOC to zapobieganie włóknieniu tkanki łącznej czyli przeciwdziałanie fibrozie. W tym obszarze najlepiej sprawdza się wyciąg z korzenia salacii rosnącej na terenach Indii. Salacia to roślina leczniczej o właściwościach przeciwzapalnych wykorzystywanej w leczeniu reumatyzmu i chorób skórnych, a także w medycynie indyjskiej Ajurwedzie.
3. Trzeci obszar działania produktu Slim Design NOC to działanie drenujące, możliwe dzięki wyciągowi z bluszczu przyspieszającego fizjologiczną detoksyfikację.

Do kompleksu Kofeina 3D naukowcy z Laboratoriów Elancyl dodali booster GP4G czyli tetrafosforan diguanozyny, który pobudza metabolizm komórkowy podczas snu, ożywia i regeneruje „uśpione” komórki oraz stymuluje syntezę kolagenu. Ta cudowna molekuła, która jest prekursorem ATP (adenozynotrójfosforan – nukleotyd adeninowy) czyli formą nośnika energii komórkowej. Pozyskuje się ją z solankowca Artemia salina, gdyż ten zooplankton w niesprzyjających warunkach przechodzi w stan hibernacji, jednocześnie magazynując zapasy molekuły GP4G, aby w odpowiednim momencie zużyć ją i przekształcając energię w ATP, pobudzić procesy życiowe.


Połączenie wysoce aktywnych składników kompleksu kofeina 3D i boostera GP4G gwarantuje skuteczną pielęgnację antycellulitową. Aby dermokosmetyk miał także właściwości odżywcze, ułatwiające aplikację i wykonanie masażu, do formuły Slim Design NOC dodano olejek carthame (olejek z krokosza barwierskiego), bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe o działaniu odżywiającym. Kremowa konsystencja dosłownie otula skórę, umożliwiając masaż, który jest rekomendowanym zabiegiem przy aplikacji i dla marki ELANCYL został specjalnie opracowany przez fizjoterapeutę (instrukcja prostego do wykonania masażu znajduje się na wewnętrznej stronie opakowania).


ELANCYL Slim Design NOC ma udowodnioną skuteczność działania już po 7 nocach regularnego stosowania.

ELANCYL Slim Design NOC
200ml, 130zł
(dostępny w aptekach)

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo