Dwie nowości kosmetyczne, których MUSISZ spróbować: Sucha pianka do ciała & szczotki do plączących się włosów

Rewelacja!
Dwie nowości kosmetyczne, których MUSISZ spróbować: Sucha pianka do ciała & szczotki do plączących się włosów
Fot. mat. prasowe
09.02.2017

Sucha pianka do ciała PUMP IT UP


Sucha pianka do ciała PUMP IT UP świetnie sprawdzi się w podróży, na siłowni i wszystkich, którzy kochają sport. Zawsze wtedy, gdy szybko będziesz potrzebować się odświeżyć, na wycieczce w górach, wypadzie za miasto czy wyjściu z pracy.
Wystarczy nacisnąć pompkę, żeby utworzyć pianę i wetrzeć ją w ciało. Produkt szybko i naturalnie czyści ciało, a dzięki właściwościom antybakteryjnym zabija bakterie i przykre zapachy. W łatwy i szybki sposób Twoja skóra będzie czysta i nawilżona. I to wszystko bez użycia wody!


W ofercie znajdują się 3 zapachy dla kobiet: ogórek, mandarynka i malina oraz 3 zapachy dla mężczyzn: kokos, mięta i limonka i eukaliptus.
W sprzedaży na www.mycosmetics.pl i w najlepszych drogeriach w Polsce.


Cena rekomendowana 22,99 zł.


MICHAEL MERCIER - koniec z plątaniem się włosów!


Sekret tej innowacyjnej szczotki leży w unikalnym opatentowanym rozkładzie geometrycznym 428 końcówek o 32 różnych wysokościach i 16 różnych średnicach i lokalizacjach końcówek, które rozpraszają siłę nacisku wywieraną na włosy podczas szczotkowania. Szczotka jest unikatowym produktem, która ma opatentowany system końcówek, które redukują łamliwość i wypadanie włosów. Dodatkowo szczotki nie tylko szybko rozczesują włosy, ale też masują skórę głowy, zmniejszają wypadanie i uszkodzenia włosów.


Szczotka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych. Każdy kolor dopasowany jest do innego rodzaju włosa. Kolor niebieski przeznaczony jest do włosów grubych, kolor zielony do normalnych i różowy do cienkich:


• Dla włosów cienkich – końcówki są najbardziej elastyczne i miękkie, dzięki czemu włosy są rozczesywane w sposób delikatny i przyjemny dla skóry. Szczotki do włosów cienkich są oznaczone kolorem różowym.
• Dla włosów normalnych – końcówki szczotki zostały dobrane odpowiednio do struktury włosa. Są bardziej elastyczne, średnio sztywne, idealnie pasują do włosów normalnych. Znajdziemy je w kolorze zielonym.
• Dla włosów grubych – zostały oznaczone kolorem niebieskim. Końcówki są najmniej elastyczne, bardziej sztywne, ale dalej zakończone okrągłymi główkami, które nie ranią skóry, co pozwala bez trudu dotrzeć szczotce do nasady głowy, aby móc bez szarpania włosów delikatnie rozczesać włosy i masować skórę głowy.


Dwie serie szczotek w cenach rekomendowanych - wersja klasyczna (cena 49,99 zł) i travel (cena: 39,99 zł)Produkty dostępne są w sieci drogerii Douglas i na www.mycosmetics.pl

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 12.02.2017 13:38
ciekawe te szczotki :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo