BE CEUTICALS: Nowa marka szwajcarskich kosmeceutyków z substancjami aktywnymi w wysokich stężeniach

Be Ceuticals to 4 gamy produktów przeciwstarzeniowych.
BE CEUTICALS: Nowa marka szwajcarskich kosmeceutyków z substancjami aktywnymi w wysokich stężeniach
Fot. mat. prasowe
19.11.2016

BE CEUTICALS CERAMIDY 1%. CAŁKOWITA ODBUDOWA
CERAMIDY 1%
CERAMIDY + RETINOL


WYGŁADZENIE I ZMNIEJSZENIE OZNAK STARZENIA.
POJEMNOŚĆ: 35 ML, CENA: OK. 210 PLN
Ceramidy to naturalnie występujące w warstwie rogowej naskórka lipidy pełniące rolę płaszcza ochronnego. Chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utratą wody. To one odpowiadają również m.in. za jędrność i elastyczność skóry. Jednak liczba ceramidów zmniejsza się z wiekiem, co odbija się na skórze: traci sprężystość, pojawiają się drobne zmarszczki, wolniej się regeneruje.
CERAMIDY 1% CAŁKOWITA ODBUDOWA to profesjonalna pielęgnacja uszkodzonej skóry, która, dzięki połączeniu substancji aktywnych w odpowiednich proporcjach, wykracza poza zwykłą kurację przeciwstarzeniową.
CERAMIDY zawarte w BE CEUTICALS regenerują uszkodzoną skórę i pomagają w jej odbudowie. Skóra staje się gładsza, a zmarszczki mniej widoczne już po 14 dniach stosowania (+107% gładsza skóra po 2 tygodniach aplikacji). Dodatkowo ceramidy zwiększają odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i łagodzą podrażnienia skóry. Zmniejsza się transepidermalna utrata wody, a skóra jest lepiej nawilżona, gładsza i wygląda na młodszą.


BE CEUTICALS COLLAGEN 2%. AKSAMITNE SPOJRZENIE
BE CEUTICALS COLLAGEN 2%
KOLAGEN + CERAMIDYPOJEMNOŚĆ: 15 ML, CENA OKOŁO: 210 PLN
Skóra pod oczami jest wyjątkowo cienka, delikatna i podatna na podrażnienia. COLLAGEN w 2% stężeniu, dzięki sprawdzonym w testach dermatologicznych substancjom, delikatnie i skutecznie redukuje cienie pod oczami, wzmacnia skórę oraz opóźnia pojawienie się oznak starzenia. Następuje zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek wokół oczu. Spojrzenie pozostaje promienne i świetliste.
SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż na okolice oczu od 2 do 4 kropli COLLAGENU 2% AKSAMITNE SPOJRZENIE, delikatnie masując opuszkami palców. Zastosuj rano na oczyszczoną skórę. Dla komplementarnej pielęgnacji zastosuj COLLAGEN 3% ZAAWANSOWANE WZMOCNIENIE na skórę twarzy.
Tylko do użytku zewnętrznego. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.


BE CEUTICALS L.A.A. 25%. CUDOWNA SKÓRA.
BE CEUTICALS L.A.A. 25%
KWAS ASKORBINOWY + KWAS LIPONOWYMAKSYMALNA OCHRONA ANTYRODNIKOWA
POJEMNOŚĆ: 15 ML, CENA: OK. 210 PLN
Zawiera najwyższe dostępne stężenie witaminy C.
BE CEUTICALS L.A.A. 25% CUDOWNA SKÓRA pomaga zwalczać szkodliwe działanie wolnych rodników oraz zapobiega uszkodzeniom skóry. Zawarty w produkcie kwas askorbinowy stymuluje produkcję kolagenu, wzmacnia naczynia krwionośne i hamuje proces melanogenezy. Dzięki połączeniu z kwasem liponowym o działaniu detoksykującym, oczyszcza skórę ze szkodliwych substancji i toksyn. Zmarszczki i plamy pigmentacyjne są mniej widoczne. Skóra jest jasna, promienna i młodsza.
SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż na skórę twarzy, szyi i dekoltu od 2 do 4 kropli BE CEUTICALS L.A.A. 25% CUDOWNA SKÓRA. Delikatnie masuj ją opuszkami palców, aby pobudzić krążenie. U niektórych osób może wystąpić lekkie mrowienie, co jest normalną reakcją skóry i zmniejsza się przy każdej kolejnej aplikacji. Stosuj na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu. W połączeniu z L.AA.5% IDEALNE SPOJRZENIE, zapewnia najwyższą ochronę skóry przed antyoksydantami.


BE CEUTICALS HA.5%
KWAS HIALURONOWY + PEPTYDY
ABSOLUTNE NAWILŻENIE


POJEMNOŚĆ: 35 ML, CENA: OK. 210 PLN
Za skutecznością serum KWAS HIALURONOWY HA.5% ABSOLUTNE NAWILŻENIE stoi udowodnione działanie dwóch składników aktywnych: kwasu hialuronowego, substancji cenionej przez dermatologów ze względu
na właściwości łączące wodę w skórze, oraz peptydów o działaniu stymulującym produkcję kolagenu i elastyny, wzmacniających procesy regeneracyjne skóry.
KWAS HIALURONOWY HA. 5% wzmacnia skórę i wyrównuje jej nawilżenie. Skóra jest świeża i odzyskuje elastyczność. Drobne zmarszczki zmniejszają się,
a twarz wygląda młodziej.
SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż za pomocą palców od 5 do 7 kropli BE CEUTICALS KWAS HIALURONOWY HA.5%na twarz, szyję i dekolt. Delikatnie masuj skórę, aby pobudzić jej krążenie. Zastosuj na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu.

Materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie