Zaawansowana technologicznie pralka z systemem monitoringu? Ty też możesz mieć w domu ten gadżet!

Już jest! Pojawiła się niespodziewanie i przebojem wdarła się do polskich mieszkań.
Zaawansowana technologicznie pralka z systemem monitoringu? Ty też możesz mieć w domu ten gadżet!
07.09.2016

 Elegancka niczym modelka z pokazów mody włoskich projektantów. A inteligencji oraz nowoczesności mogą jej pozazdrościć konkurentki. Pralka Candy jest dostępna i czeka aż zaprosisz ją do swojego domu.

 

Myślisz, że zdecydowanie za dużo czasu spędzasz na robieniu prania? Możesz mieć rację. Na szczęście  zmienisz to, jeśli pozwolisz, żeby pralka Cię wyręczyła i podpowiedziała, który program będzie najlepszy dla Twoich ubrań. Będzie to możliwe z pralką Candy Smart Touch – prawdziwym hitem tego sezonu.

 

Poznaj jej 5 najważniejszych cech:

 

  1. Uwielbia wykorzystywać technologie, aby dać jej właścicielowi najwięcej korzyści

 

Po pierwsze pralką będziesz mogła sterować za pomocą zaawansowanego wyświetlacza, w jaki wyposażony jest Twój telefon. Wystarczy, że ściągniesz aplikację Simply-Fi na swój smartfon i już będziesz mogła komunikować się ze swoją pralką. Dzięki temu urządzenie samo przypomni, że już czas wyczyścić filtr albo włączyć program dezynfekujący wnętrze i usuwający przykre zapachy. Funkcja inteligentnego monitoringu pozwoli Ci mieć pod kontrolą pralkę oraz zapewni jej sprawne działanie przez lata. Gdy będziesz miała jakieś pytania lub wątpliwości, Candy udzieli rad i odpowiedzi, wysyłając je prosto na Twój smartfon.

 

  1. Wysłucha i zrobi, co powiesz

 

Zawsze marzyłaś, żeby mieć osobistego asystenta? Z Candy Smart Touch Twoje marzenia staną się rzeczywistością. Funkcja sterownia głosem daje Ci możliwość powiedzenia swojej pralce, co masz do wyprania. I nie będzie to czcza gadanina. Pralka w odpowiedzi zaproponuje Ci odpowiedni program oraz dopasuje temperaturę w zależności od rodzaju tkaniny, stopnia zabrudzenia i koloru. Po prostu mówisz i masz, a dokładniej – pierzesz.

 

  1. Waga to dla niej żaden problem

Z Candy Smart Touch nie musisz się zastanawiać, czy 5 bluzek i jedna para spodni to za dużo czy za mało. Twoja pralka sama oceni sytuację. Jest bowiem wyposażona w inteligentny sensor załadunku KG Detector, który za każdym razem waży pranie i dostosowuje do tego najważniejsze parametry tj. długość cyklu prania, zużycie wody oraz prądu. Dopasuje nawet obroty bębna i prędkość wirowania do rodzaju pranej odzieży. A jeżeli wykryje za dużą ilość detergentu, zwiększy ilość wody podczas płukania.

 

  1. Zawsze pozwoli Ci być sobą

 

Nie lubisz się ograniczać, prawda? Nikt tego nie lubi. Dlatego, gdy chcesz wyglądać zjawiskowo, wkładasz obcisłą mini, a idąc biegać – strój sportowy. Teraz Twoja pralka zachowa się podobnie i będzie prała tak, jak tego chcesz. Smart Touch od Candy daje Ci możliwość tworzenia spersonalizowanych programów prania. Wystarczy, że wpiszesz nazwę swojego programu (np. Moja bielizna, Biegamy lub Ulubione bluzki), ustawisz temperaturę, obroty wirowania oraz stopień zabrudzenia tkanin i zapiszesz nowe ustawienia w telefonie. Następnym razem po powrocie z porannego joggingu, nie będziesz musiała wybierać wszystkich ustawień od nowa. Po prostu włączysz swój autorski program i gotowe.

 

  1. Zna się na statystykach jak nikt inny

 

Lubisz wiedzieć, ile wydajesz na zakupy oraz rachunki? Bardzo dobrze. W ten sposób kontrolujesz budżet i możesz pozwolić sobie na drobne przyjemności. To samo czeka Cię z wyjątkową pralką od Candy. Dzięki funkcji Moje Statystyki sprawdzisz nie tylko, ile energii zużywa urządzenie, lecz także zobaczysz, jakie programy wybierasz najczęściej. Dowiesz się także, ile czasu jest przeznaczane na pranie.

 


Funkcjonalne rozwiązanie, prawda? Więcej informacji na jego temat znajdziesz tutaj.

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo